Rašyti komentarą...
Suomiai neišsigando. Rusija didelė, tačiau ne didi.
Iš kur traukiat mešla daunai
besitraukiantis gyventojų skaičius, nusilpę valdžios institutai, korumpuotas politikos elitas, visuotinis nepotizmas ir nusikaltimų slėpimas, niekam neatskaitingos saugumo tarnybos, o taip pat nusilpusi teisinė struktūra - tai lietuva !!!
@Vaidas Nemyzciok į kelnes, ne tu Lietuva
besitraukiantis gyventojų skaičius, nusilpę valdžios institutai, korumpuotas politikos elitas, visuotinis nepotizmas ir nusikaltimų slėpimas, niekam neatskaitingos saugumo tarnybos, o taip pat nusilpusi teisinė struktūra - cia apie lietuva ???
Žinau tik vieną, jog šito vadinamo krašto Rassija laukia cccp likimas, subyrės tas tautų kalėjimas ir paskutinė imperija, kaip subirejo britų, Bizantijos imperijos. Atsiras daug tautinių valstybių jos vietoje, ir kad nuo Uralo kalnų dominuos Kinija....
1000 metu vienaip ar kitaip kariaujeme su rusija manau dar po 500 metu laimėsime
Jie pikti, pagiežingi ir pavydi vakarams už savo šūdiną gyvenimą. Rusai įsivaizduoja, kad pasaulis jiems turi dėkoti už Hitlerio sutriuškinimą ir pigias dujas bei naftą. Taip turi biijoti jų kaip pasaulinės galios. Tačiau kuo labiau jie pyksta, tuo labiau pavydūs, nes gyvenimas vis tiek šūdinas, nes nugalėtosios tautos, neturinčios iškasenų gyvena geriau nei jie. Pyktis ir pagieža neleidžia jiems suvokti kokie atsilupę jie yra.
@Mongolas Kol buvo prastas gyvenimas Rusijoje, tol niekas nerase tokiu panisku straipsniu apie Rusijos "blogaji" gyvenima, taciau kuomet Rusija nustojo maitinti nugaletases tautas ir leido visa atsakomybe prisiimti vasaliniu tauteliu seimininkui, tuomet ir pasipyle straipsnis po straipsnio apie Rusijos gyvenimo bloguma, taciau kuomet vasalai nurodo gyventoju gaunamas pajamas, tai visaip bando pasisaipyti, taciau objektyvumo delei reiktu lyginti perkamosios galios pajamas. Ka puikiai iliustruoja ir sis straipsnis, kuomet skaiciuoja islaidas gynybai, tai Rusija 6-oje vietoje, taciau kuomet skaiciuoja pagal perkamaja galia, tai jau skelbia 3 vieta pasaulyje, o tai ir parodo jog ir Rusijos gyventojai gyvena zenkliai geriau, nei skelbia seimininko propaganda transliuojancios liliputines vasalines teritorijos, kadangi labai bijo prarasti uzimtus postus ir prarasti "elito, profesoriu vardus, ar kitokias sau deleguotas regalijas", ko pasekoje gali tekti anukams ir vaikams pradeti dirbti realiuose darbuose, o ne ganyti ir manipuliuoti avinu banda.
Gaunamos pajamos - gaunama suma pinigu, uz atlikta darba.
Perkamoji galia - tai pinigu suma uz kuria gali patogia gyventi.
Pvz.: lietuvos mokytojo atlygis ~1000 eur., taciau stabiliai kas pusantru metu kelia streikus, kadangi negali patenkinti butiniausiu poreikiu, tuo tarpu Rusijos mokytojai nestreikuoja kas pusantru metu, kadangi gaudami atlygi, gali patenkinti butinus poreikius, cia labai primityviai palyginau, taciau bandziau perduoti minti.
@Mongolas tikrai primityviai palyginai, parašei. Ar bent kalbėjaisi su Rasiejos mokytojais ? Aš galiu jiems tik užuojautą pareikšti. Tokia realybė. Atsiliko jie nuo mūsų toli toli...
Taip ta Rusija turi gerus mokytojus Amerika ir Nato. Sparciai mokosi ka mokam mes. Ismoks ir spalvotas revoliucijas surengti Nato salyse. Vien pas mus kiek koloradiniu vatiniu komentaruose istisa5 kolona.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų