Kokius daiktus iš viešbučių vagia dažniausiai? Chalatus, žvakes, pakabas? Pasirodo, viešbučiai gali patirti ir daug rimtesnių nuostolių. Kai kam atrodo nepakankamai nugvelbti iš viešbučio kambario šliures ar peleninę. Kai kurios vagystės stebina savo mastu ir keistumu.

Viena keisčiausių vagysčių įvyko 2005 metų rugpjūčio 20 dieną viešbutyje Victoria-Jungfrau Grand Hotel and Spa: dingo akmuo, kurio svoris -  83,5 kilogramai. Nusikaltėliams nesutrukdė nei didelė akmens masė, nei grandinė, kuria jis buvo tvirtai prirakintas. Ankščiau šis iš pažiūros nenaudingas daiktas buvo panaudotas per šveicarų sporto rungtynes Unspunnenfest, kurių metų stipruoliai rungiasi, pakeldami akmenį kuo aukščiau ir numesdami jį kuo toliau.

Paskutinio „skrydžio“ rekordas – 4 metrai 11 centimetrų. Iki dabar niekas negali suprasti, visų pirma, kaip vagims pavyko likti nepastebėtiems vagiant tokį didelį daiktą, visų antra, kokiems tikslams nusikaltėliams prireikė akmens, kuris sveria beveik centnerį. Vargiai už jį galima gauti gerą mokestį juodojoje rinkoje. Tikėtina, kad vagys planavo supjaustyti akmenį ir jo viduje rasti auksą, kaip įžymiajame kūrinyje „Aukso veršis“.

Kita, ne mažiau keista vagystė, įvyko Šveicariško viešbučio La Pendule konferencijų salėje, kurioje ilgą laiko kabėjo gražus sieninis laikrodis su švytuokle. Laikrodis svėrė 50 kilogramų, aukštis – 50 centimetrų. Niekas iki šiol negali suprasti, kaip jį galima buvo nepastebimai išnešti iš salės, juk tokį sunkų daiktą sunku pakelti vienam žmogui. Laikrodis, deja, taip ir nebuvo surastas.

REKLAMA

Beje, paradoksas – kiekviename viešbučio liukso kambaryje, pro kurio langus matomas vaizdingas peizažas, guli prabangūs žiūronai, per kuriuos galima stebėti apsnigtas kalnų viršūnes. Įdomu tai, kad iki dabar nei vieni žiūronai taip ir nedingo.


Rašyti komentarą...
h
hmmm
2011-07-28 17:33:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet kur logika - mokėti už liukso kambarį ir vogti tualetinį popierių? matyt rėmėsi posakiu ekonomika turi būti ekonomiška :D
Atsakyti
0

a
aaa
2011-08-10 12:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi kleptomanija !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų