Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Net 11 Rusijos ligoninių gydytojai žiniasklaidai išplatino atvirą laišką, skirtą socialiniuose tinkluose prieš skiepus pasisakančioms šalies įžymybės. Medikai pasiūlė jiems asmeniškai apsilankyti gydymo įstaigų „raudonosiose zonose“, kad savo akimis galėtų įvertinti koronaviruso pandemijos mastą.

Laiškas buvo adresuotas Rusijos Dūmos komunistų ir „Sąžiningos Rusijos“ partijų lyderiams Genadijui Ziuganovui bei Sergejui Mironovui, Dūmos vicepirmininkui Petrui Tostojui, deputatui Viačeslavui Lysakovui, politologui Sergejui Kurginianui, aktoriams Jegorui Berojevu, Oskarui Kučerai, Marijai Šuškinai, grupės „Alisa“ lyderiui Konstantinui Kinčevui, atlikėjoms Natalijai Vetlickajai ir Katiai Lel, muzikantui Jurijui Lozei ir „kitiems vakcinų priešininkams“, rašoma „Meduza“.

„Mums žinoma jūsų pozicija dėl Rusijos piliečių vakcinavimo nuo COVID-19. Mes visi dabar šiek tiek užsiėmę, ir jūs turbūt nuspėjate kuo. Tačiau vertindami tai, kiek žmonių jus skaito, jūsų klausosi ir įsiklauso, mes surasime laiko tam, kad parodytume jums mūsų ligoninių „raudonąsias zonas“, reanimacijas ir patologinės anatomijos skyrius. Galbūt tuomet jūs pakeisite savo poziciją, ir mažiau žmonių mirs. Laukiame jūsų“, – skelbiama pranešime.

Rusijoje nuo rudens pradžios stebimas naujų koronaviruso užsikrėtimų šuolis. Manoma, kad tai siejasi su delta atmainos išplitimu ir žemu vakcinacijos lygiu. Federalinis operacijų štabas nuolat skelbia apie rekordinius naujų atvejų ar mirčių skaičiaus per parą lygius.Susirgimų skaičius taip grėsmingai augo, kad valdžiai teko visoje šalyje paskelbti „atostogas“ nuo spalio 30 iki lapkričio 7 dienos. Valdžia taip pat svarsto įvesti privalomų QR kodų („Žaliojo paso“) įvedimą viešosios vietose ar visuomeniniame transporte visoje šalyje. Nuo lapkričio 22-osios QR kodo reikalaujama Totorijos viešajame transporte. Nepatenkinti dėl to gyventojai vis dažniau smurtauja prieš konduktorius, yra sulaikomi policijos. Vėliau tokie asmenys gauna piniginę baudą ne tik už įvykdytus nusižengimus, bet dar ir dėl užlaikyto viešojo transporto.

Gairės:

Rašyti komentarą...
n
nu
2021-11-24 13:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
super .
Atsakyti
0

S
Saulius
2021-11-24 13:27:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal kas zinote ar LT imanoma kazkur taip pat papulti??????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
n nu 2021-11-24 13:37:01
super .
Atsakyti
0
S Saulius 2021-11-24 13:27:46
Gal kas zinote ar LT imanoma kazkur taip pat papulti??????
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų