Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kai panašų straipsnį parašo rusų žiniasklaida,mūsų žiniasklaida tai pavadina propaganda...
@Blinda Lašas po lašo ir akmenį pratašo...kas yra visokių go3 ,tv3 ....akcininkas?
Kiekvieną dieną reikia masažuoti mintį,kad rusai blogi,Rusija - šalis teroristė....
PS o 40 000 palestiniečių civilių patys prašėsi pas Izraelį kad juos išžudytų...taip pat Hirošimos ir Nagasakio gyventojai prašė- numeskite ,brangūs amerikiečiai,mums bombų atominių...
Kodėl man turėtų rūpėti, kas pas tuos orkus darosi??? Ten visada taip buvo. Ir 100 metų man ta skylė. Tegul nors jie patys tarpusavyje išsipjauna
@. Iš tikrųjų jūs esate teisus. Ten šimtmečius vieni kitus prievartauja, taip pat ir vyrai vyrus. Todėl ta tauta ir yra tokia degradavusi. Putinas yra akivaizdi prievartavimo auka. Psichiškai sužalotas ir nepilnavertiškumo kompleksų kamuojamas jis todėl ir elgiasi agresyviai.
Rusija atsilikusi 3 pasaulio valstybė...LOL
@Camel Pasakė lietuvos pelkės gyventojas.
Čia vienas iš tų aršiųjų kovotojų prieš gėjus. Jam stovi ir prieš vyrą. Kaip ir kalėjime yra tokių prieš pyd..us, bet pačiam stojasi prieš vyrą ir prievartauja silpnesnį. Kaip gali pasistoti vyrui prie vyro, jei jis ne gėjus?
@EP Gražuolis Vyrai santykiauja su vyrais kalėjime, bet jie ne gėjai. Kažkokia nesąmonė. Jeigu tu turi lytinius santykius su kitu vyru tu gėjus(gaidys). Keisti tie zekai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų