Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ale tikrai tas lukašfiurer prašosi į beprotnamį - o ir metas pas A+A Kobzon peklos katiluose paklausyti jo častuškų.
o taip prašo, o ką ,gelbėti Baltarusijos tautiškumą ir valstybingumą, o ką reiktų pamastyti ir Lietuvai apie savarankiškumą , tautiškumą , valstybingumą - juk visur dominuoja Lietuvoje anglų kalba kurios ne visi supranta --o gal anikdotus pasakoja ,o vertimo dubliuojančio tai nėra, na ką Lietuvėlė maža išniks kalba Lietuvos ir kaip tada kalbėsimės -kokia kalba ir ironiškai juokinga darosi pagalvojus
@lietuvis patrijotas
"Neišniks neišniks tavo anikdotai"
@lietuvis patrijotas
Jei neišnyko okupacijos metais, tai neišnyks ir dabar. Tik kacapų bus mažiau.
Dziaukites kad batka leidzia atvaziuoti pigesnio maistelio nusipirkt, nedekingi lietuviai
Nėra čia ko juoktis iš Lukašenkos, nes neseniai ir mūsų režimas viduriavo, kad Baltarusijos kariai artinasi prie mūsų sienos... Seniai nebekreipiu dėmesio į tuos viduriavimus. Kažkas naujo ir įdomaus būtų, jei pradėtų kalbėti apie taiką ir kaimyniškus draugiškus santykius.
Kaip tiedu seni smyrdžiai carai nesusvokia, kad NIEKAM nei ruskiai, nei bulbašas neįdomūs ir nereikalingi! Durnose galvose vien tik karo poreikis ir šizofrenijos apraiškos.
Jie tik kaip pūliniai - kol neišpjausi, neišvalysi, tol toliau pus ir smirdės...
Jie tik kaip pūliniai - kol neišpjausi, neišvalysi, tol toliau pus ir smirdės...
@Ella
Eik pasimelsk jankiui ir pabučiuok jam už_akalį
@SS
Dar negavai medinių rublių, žinok ir negausi. Apgavo tavo ruskyną putleris.
@SS
O tu putkai jau į užpakalį pabučiavai? Tai dabar ir įlisk ten, kad čia nesmirdėtum.
Jau 20 metų gyvena prie NATO sienos ir kas atsitiko? Juokdarys
Tautai bando parodyti, kad jį puola, ir koks jis geras, bando juos apsaugoti. Juokdarys.
Tie spalvoti batkos sapnai ,sapneliai
kam tas ubagynas reikalngas,kas ji puls.
@tai va
Lietuva didesnis ubagynas
@Jonas
Tai dirbti pradėk, ar vis dar dirbi kaip prie sovietų?
Blogai kai Lt yra vatnikų,šūdą mala visi.
Lukašenka prašo Rusijos padėti apsiginti: Matote, kad lenkai ir lietuviai sujudo