Londone prieš pamokas subadytas 15-metis

Londone vėl liejasi nepilnamečių kraujas. Penktadienio rytą policijos pareigūnai skubėjo į Vakarinę miesto dalį, kai sulaukė skambučio, kad gatvėje, kraujo klane, guli nepilnametis vaikas.

Paaiškėjo, kad 15-metis paauglys buvo užpultas peiliu, jo kūne – net kelios durtinės žaizdos.

„Mirror“ duomenimis, skambučio apie nelaimę sulaukta 8 val. 34 min. ryte, pranešus, kad Blyth Road gatvėje kilo paauglių muštynės. Į įvykio vietą skubėjo ir policija, ir medikai. Sunkiai sužeistą jaunuolį dar bandę gelbėti vietoje, medikai į ligoninę jo išvežti nebespėjo – jo gyvybė užgeso.

Kaip skelbia žiniasklaida, paauglį mirtinai subadęs įtariamasis jau sulaikytas, tačiau daugiau duomenų apie įvykdytą nusikaltimą nėra skelbiama.

Liudininkų duomenimis, nelaimė nutiko netoliese „Global Academy“ mokyklos prieš pat pamokų pradžią. Tikėtina, kad muštynėse dalyvavo būtent šios mokyklos mokiniai.

„Sukrėsti jaučiasi ir pareigūnai, ir bendruomenė po to, kai šįryt Hayes rajone mirtinai buvo subadytas paauglys. Pavadinčiau, vaikas. Incidentas, nusinešęs 15-mečio gyvybę, kilo prieš pamokas. Paauglio šeima buvo iškart informuota, jiems teikiama visa reikiama pagalba.

Pats auginu paauglį sūnų, negaliu ir nenoriu įsivaizduoti to skausmo, kurį dabar išgyvena nužudyto vaikino šeima. Šiame rajone ateinančias dienas stiprinsime policijos pareigūnų pajėgas“, - kalbėjo pareigūnas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų