Lenkijoje netrukus debiutuos „Amazon“ prekybos platforma

JAV elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ trečiadienį pranešė netrukus paleisianti svetainę lenkų kalba ir pradėjo registruoti įmones, norinčias pardavinėti savo prekes klientams Lenkijoje per bendrovės platformą.

Lenkija, kurioje gyvena 38 mln. žmonių, yra viena iš paskutinių didžiųjų Europos šalių, neturinti jai skirtos „Amazon“ svetainės.

Europos Sąjungoje „Amazon“ turi svetaines, skirtas Prancūzijai, Vokietijai, Italijai, Nyderlandams, Ispanijai ir Švedijai.

Vokietijos „Amazon“ svetainėje jau yra skyrius lenkų kalba, o įmonė savo sandėliuose Lenkijoje ir per IT bendrovę „Amazon Web Services“ yra įdarbinusi apie 18 000 žmonių.

„Kitas mūsų žingsnis yra Lenkijos vartotojams pateikti visą mažmeninės prekybos pasiūlą, o šiuo metu rengiame atitinkamus planus“, – sakoma „Amazon“ plėtros ES viceprezidento Alexo Ooteso (Alekso Oteso) pranešime.

 Bendrovė naujienų agentūrai AFP nenurodė tikslios svetainės veikimo pradžios datos.

Lenkijoje didžiausią elektroninės prekybos rinkos dalį šiuo metu užima bendrovė „Allegro“, kuri 2020 metais surengė didžiausią pradinį viešą akcijų platinimą (IPO) Europos Sąjungoje.

Po „Amazon“ pranešimo rytinės prekybos sesijos metu „Allegro“ akcijos atpigo daugiau nei 7 procentais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų