Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikra tiesa- 500metų gyvuojanti ruskyno imperija eina į pabaigą. Vakarai senai išėjo iš buvusių kolonijų, o ruskis iki šiol engia tautas, vaidindamas "federaciją"... Tik nebeilgai, ateina galutinis šitos kolonijinės imperijos žlugimas ir fašizmo laidotuvės...
@kaubojus Tikrai?i pabaiga?jau geriau ne komentuok daugiau zinok.
Kaip ir 500 metų Rytų dominavimas Baltijoje irgi eina į pabaigą, nieko tokio. Visi gyvens taikiai, kad tik karas baigtųsi.
Senelis gi nedatrauks jau..
gal ir baugina o gal ir ne -- reiktų ir patiems atidžiau pasižiūrėti i pasaulyje vikstančius įvikius bei permainas -tada nereiktų irLavrovo klausyti -- juk jis nieko naujo ir nepasakė
@Albinas Musu tv ne duoda protingu zmoniu klausytis.baidena solca annalena!nu protingiausi politikai!!!kur lavrovui iki ju!!!ai va, dar čirilo yra.
jei naftos kainos nukris, pasirodys koks
jei naftos kainos nukris, pasirodys koks
Na ka jus, p. Lavrovai
"Miru mir !" -"Pasauliui taiką !"
Galgi kolkas Nato kacapatanas nelies, i hope. Galima maustyt save iki pažaliavimo, bet juk akivaizdu, kad Vakarų hegemonija trupa į šipulius. Kolonializmas, išnaudojimas ir pinigų spausdinimas nebepaeis. Kaip ir keistos "vertybės". Mums svarbu, kad bent išliktų Nato.
@Leonas Kas tas kolonializmas ir kur ji surasti?
@SSSR laiku komunistui - kolonializmas -- argi ne tai kaip tik šiuo metų pasaulyje ir vykdoma tokia politika
@va tep Kokie jus vis delto asilai,tyliu,nors grama smegenu reikia tureti norint kariauti pries rusija,kadangi ju net gramo nera,va pasekmes,rusai dar net masinio puolimo ne pradejo,dar tik ruosesi,tada pamatysit kas vyksta,oi persirengt ne spesit.
@va tep Taip, Kinija šiuo metu ir kolonizuoja Afriką bei Pietų Ameriką. Ir Rusiją ramiai kolonizuos, net karo nereikės.
@va tep Issamiau galetum?
@Leonas Jo nes kitaip sedesit apsisike visi,tik as tau atskleisiu viena paslapti,tik idiotai gali tiketis kad kai lietuvos pasisakymai ir veiksmai dap...is rusus,JOKS TAU NATO NE PADES.atsimink situos zodzius kai bus velu!!!!
Baltiesiems rūmams paskelbus apie V. Zelenskio vizitą, vienas Baltųjų rūmų padėjėjas sakė, kad naujasis Atstovų Rūmų pirmininkas Mike'as Johnsonas, kuris bandė susieti pagalbą Ukrainai su JAV sienų saugumo finansavimu, antradienį taip pat susitiks su ukrainiečių lyderiu. Tuo metu vienas JAV Senato pareigūnas sakė, kad demokratų daugumos lyderis Chuckas Schumeris (Čakas Šumeris) ir respublikonų lyderis Mitchas McConnellas taip pat pakvietė V. Zelenskį kalbėti antradienio rytą vyksiančiame visų senatorių susitikime
@va tep Ir ukraina pereis i kontro puolima!!!!taigi jau prisikliedejo viena karta,tikriausiai dar liko keletas vyru ukrainoj,reik kad ne liktu.tiems is uz atlanto ir tuo labiau radai!nes arteja ta diena kai vyrukai is fronto pasuks link kijevo,nores gauti atsakymus i daug klausimu,oi tepsis visi....
Lietuvos atsakymas Lavrovui
Lietuvos atsakymas Lavrovui
KGB dukrele Čmyl įregistravo siūlymą naikinti darbo imigrantų kvotas, kad galėtų atvykti neribotai. Lyg dabar mažai: šiemet atvykusiųjų iš buvusios SSSR bus turbūt arti 100 000 ir beveik visi nekvalifikuota darbo jėga.
@Lietuvos atsakymas Lavrovui Va,kas tikras Lietuvos priešas.Jau dabar pilna už kapeikas dirbančių imigrantų,todel saviems algų ir nekelia
į vieną pusę dabar į kitą pusę
į vieną pusę dabar į kitą pusę
@Urodai -- dabar vyksta prišinga migracija nei 41 -49 metaistai naturalus gamtos dėsnis
@į vieną pusę dabar į kitą pusę Lietuviskai parašyk.
@į vieną pusę dabar į kitą pusę Jo jo visur naturalus desnis ir migracijoj ir sporte,nepasiekiai nieko,pimpi nuspjovei ir moteru bokso ciampionas.kuo toliau tuo smagiau!!!
@Lietuvos atsakymas Lavrovui Ka gali lietuva atsakyti tokio lygio diplomatui,na leptels anukas eiline nesamone,kaip visi didziuotis galesim,vat suprantu kad jei musu prezidenta taip kaip putina priimtu amerikos sajungininkai,tikrai didziuociaus.tik tie zmones nepriimines sakalu
Institucijos, užuot apsimetusios veikiančiomis, galėtų patrumpinti XXL dydžio liežuvius, kad jie netauzytų niekų, neniekintų Lietuvos.
@Sertifikuota nuomonė XxxL didio ir dar dvisakia, jei ka.kartais paklausai ir parausti is gedos

Skaitomiausios naujienos




Į viršų