Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nesikisk,tai Ukrainos reikalas kur jai smogt.Prikarksesi,kad rusai smogs taikiniams Lietuvoj.I zemelapi paziurek,Napoleone.
@uzknisai provokatoriau Nezviek kremliaus parse. Zviegti galesi kai putinas kur patvory paskerstas voliosis
pasakė,pulkit vykdyti,nes jis supyks.
Gabrieliui ir Vytautui Landsbergiams
@Pagarba Aga, "mylimiausia" ir "gerbiamausia" amzinu kolaborantu dinastija...
„O lietuviai nuo to laiko ėjo, ėjo ir toliau eina. Socialiniuose tinkluose. Kalbant nepompastiškai. Su ironija. Žmonės tol ėjo paskui savo lyderius, kol pamiršo, kas juos vedė ir kur vedė.
Nors labiau tikėtina, jog Č.Kudaba būtų mus vedęs ne į Briuselį, bet į Aukštaitijos nacionalinį parką. Na, žmonės tol ėjo, ėjo, kol vieni iš Lietuvos išėjo. Kiti iš lietuvių kalbos eina, o dar kiti tik į Seimą eina. O visais kitais atvejais - važiuoja.
Dar kiti, atgavus nepriklausomybę, tiek išdrąsėjo, kad net partinės mokyklos dėstytojai tapo drąsūs. O buvę lyderiai ir autoritetai mindžiojami. Kaip Vytautas Radžvilas ar J.Marcinkevičius. Nes dabar nugalėti savo asmeninės baimės nereikia.

Pakanka drąsos būti su banda. Ir per šventes pamosikuoti Trispalve. Ir šiukštu neužsiminti, jog žadėjome kovoti prieš privilegijas ir prieš nutautinimą. Nes ta kova - kaip skeletas spintoje. Žinai, bet užsiminti jau nemandagu. Karjerai pakenksi.


Iniciatyvinė grupė? Sąjūdis? O kokią algą mokės? Ar aš durnas, kad dirbčiau kamikadze dykai? Idėjos? Idealai? Tik nesvaičiokite. Signatarai bent rentas gavo, o kiti iniciatyvinės grupės nariai paplušėjo už dyką?! Ir dėl ko. Dėl Lietuvos? Baikite juokus, teta. Jei plušėčiau, tai dėl skandinavų. Ten algos didesnė“
Prišauks mūsų šaliai nemalonumų
O paskui neš kudašių
Lietuvos prakeiksmas, švelniai tariant
Lsikas tavo šeimynėlę sofinti į ksliūzę, PARAZIYINĖ šeimynėlė. Kiek dar PARAZITUOSITE????
Landsdergiai - mockams, numams
Landsdergiai - mockams, numams
@Gal užtenka Padlos
Jau net ir propagandinius sukius ozio ''konservatoriams'' galiu nemokamai pasiulyti.

---Uzrukyk-nebuk vatinis!
--Isgerk-atgrasyk Putina!
@Landsdergiai - mockams, numams Durpių
uzsiciaups kada nors?
Broileris vel nurodineja, bando, dydziausiam pasaulio GAIDZIUI,- Vasingtone! Net ozys neleisdavo sau,- ji sokdingti ir dergti, skirtingai nei VFR ar FR vadovus.
neišsišok tu pirmas su ta retorika
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų