Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jau geriau šalies valdovas tai yra prezidentas, toks koks kaip Putinas. Kuris šaliai vadovauja ilgą laiko tarpą ir nėra keičiamas kaip kojinės pasmirdusios kas 4 metus bei turintis tvirtą stuburą (čia ne apie tai, ir ne apie silpna stuburą, kuris rodosi turintis tvirtą stuburą ir kuris darys taip, kaip jis nori arba kaip jam pasakys LGBT ponai iš europos), o apie tvirtą biblinės vertybes, kurios paremtos Viešpačiu Kristaus žodžių. O ne tomus pigiomis blevizgomis iš Euro sajuzo vertybių ir kuriomis garsiai pasidavimą žmonės ant savo ausų.
@.Bronius. varyk i tevyne fašiste
@kol gyvas Telaimina tave Dievas, gerasai žmogau.
@.Bronius. Europoje laisvė. LGBT ponai atsakys už savo darbus. Bet kas per krikščionis, kuris palaiko tūkstančius nužudžiusį putiną? Milijonams sukėlė baisias kančias. Čia tavo lūpomis kalba tikras šėtonas. Žmogus negali taip kalbėti
@Taip O tu sprendi apie juos pagal išorę arv pagal tai kas yra širdyje? Tikiuosi tu neapsigauni, nes jūs labai jau lengvai nusprendziate kas yra krikščionys, o kas ne, tai yra geras žmogus kuris nepadarė nieko blogo. Ir ar tikrai jai taip tie milijonai krikščionių sukelia visiems kančias? Ar tik čia ne iš nepasitenkinimo ir išdidumo, kad negalime susitaikyti su ta dalis, kad esame visi mirtingi, o taip norisi gražiai ir be skausmų gyventi ir kad niekas mums nenurodinetu, net ir JIS (Viešpats). O kas yra tas žmogus šiais laikais? Žmogumi nors ir gimstama, bet juo dar reikia tapti, kol mirtis nepasauks. Tikėta ar netikėta. Žinoma, tau geriau žinoti kas yra tikras žmogus.
@Taip Kokia laisvę dar Europoje? Nebent tokia laisvę, kad gali daryti ką nori. Nori geri, nori paleistuvauji ir istvirkauji, nori lytį keiti, kaip toje pasakoje apie suskilusios gelda. Nenoriu šiandien būti vyru, būsiu moteris. Nori meluoju ir apgaudinėji, nori vaikui lytį pakeisti, keiti ir tėvus kurie prieštarauja į kaliuze sodini. Ne laisvę, o liapota. Ta laisve kurią proteguoja Europą, yra laisvė nuo Viešpaties. Štai kokia jūsų laisvę. Ir jei jūs esate laisvi nuo vieno, tai esate vergai kito. O vergai esate nuodėmės.
@Taip Jau geriau palaikyti Putiną, nei sakyti tai yra palaikyti abortus ir moterų pasisakymai, mano teisę, mano kūnas. Bet tuo pačiu metu kone veikti pedofilija sergančius žmones, kai jie nužudo svetimą vaiką, o ne taip kaip moteris pasidariusi abortą.
dieve, dieve, visas pasaulis papirktas
dieve, dieve, visas pasaulis papirktas
putino fašisto
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų