Rašyti komentarą...
Karas nenaudingas nei Azijos, nei Europos šalims, taigi ir kiniečiai sieks savų interesų. Karas vistiek anksčiau ar vėliau turi baigtis. Kitas klausimas kas praloš tą karą.
Kinai patylom keikia Maskvos fiurerį, dėl kurio nutrūko normalūs geležinkelio pervežimai į ES , kur kinam juodai reikia prekiauti ir užsidirbti. Nes be ES ir JAV rinkų kinams šakės . Kinai jau įtakoja Vidurio Azijos penkias valstybes , iš kur išstūmė tarybinę\rusišką įtaką. .....Kinų žemėlapiuose----Vladivostoko, Chabarovsko .....pavadinimai senieji, ne rusiški.
Jų planuose--- per 20------50 -atsiimti Amūro, Tolimų Rytų žemes .Kurias cariniai okupantai užgrobė XIX amžiuje. Kinija kantri. Kinijos istorija 5 000 metų .
Kur du pašesi trečias laimi
Kur du pašesi trečias laimi
Kinų orda sėkmingai okupuoja Rusiją. Putinas nieko negali su tuo padaryti. O durneliai rusai tyli, nes bijo putino. Kol putinas aiškinsis santykius su Ukraina ir NATO, kiniečiai puikiai įsikurs rusijoje tiek rytuose, tiek urale tiek ir maskvoje, tiek minske, o ateityje ir kremliuje. Kur du pešasi trečias laimi. Rusėnai atsipeikėkite - ne Ukraina jūsų priešas, jie tikrai neturi noro užgrobti rusiją. Varykit greičiau tą rusijos lūzerį putiną iš kremliaus.
a desinfekuosis kaip mauceduns pora menesiu-pries atvykdamas?
@kacapjo Pasitiks dvoinikas.
Tikrai geresnio draugo negalima surasti? Baikalą baigia apšikti,Sibira pjauna non stop,dujos per dujotekį už 100 $ už 1000 kubų,nes jis pastatytas iš kiniečių pinigų. Kinijoje jau yra socialinis reitingas. Tai pirma valstybė kuri savo žmones suskiepyjo,net 3.5 milijardo vakcinų dozių nuo labai,labai mirtino viruso. Taip,kad super druper Kinietis yra draugas.
matomai Kinija įsitrauks į karą Ukrainoje

Skaitomiausios naujienos
Į viršų