Kraupus 12-mečio likimas: kankino badu, o galiausiai mirtinai sumušė

Seneliams ir 12-mečio berniuko dėdei pareikšti kaltinimai po to, kai viešumoje paplito vaizdo įrašai, kuriuose matosi, kaip mažametis vaikas yra daužomas su medine lazda. Taip pat berniukas buvo kankinamas ir užrakintas be maisto, o vėliau dėl patirtos galvos traumos mirė, rašo dailymail.co.uk.

Konfliktas kilo po to, kai 14-metis berniuko dėdė pamatė, kad 12-metis Džeimsas Aleksas Hurlis stovi prieš savo senelę,  rankose laikydamas peilį.

12-mečio seneliai Džeimsas Sasseris jaunesnysis ir Patricija Batts taip pat yra kaltinami berniuko nužudymu. Tiesa, 14-mečiui šie kaltinimai yra atmesti dėl jo amžiaus. 

Prokurorai teigė, kad senelis Džeimsas savo šeimoje sukėlė „sąmoningą kankinimą“.

„Aš tikiu, kad sąmoningas berniuko kankinimas ir trankymas lėmė jo mirtį“, – kalbėjo prokuroras Bjorn Boyer.

Tyrėjai pabrėžė, kad vėliau rado įrodymų, pagrindžiančių, kad trys minėti asmenys reguliariai kankino berniuką, trankė jį su medine lazda ir privertė jį badauti. 

Prokurorai pridūrė, kad kai kuriuose vaizdo įrašuose matosi, kaip seneliai smaugia ir tranko berniuką.

Be to, nužudyto berniuko šeimos nariai pripažino, kad prieš 12-metį buvo naudojamas psichologinis smurtas, tačiau taip pat pabrėžė, kad 12-metis buvo itin problematiškas ir elgėsi nepagarbiai. 

Priekabiavimai prasidėjo po to, kai berniuko tėtis mirė prieš du metus. Vėliau berniukas Džeimsas liko gyventi kartu su savo seneliais, dviem dėdėmis ir savo teta Vakarų Jeloustoune.

Trys kaltinamieji tyrėjams pasakė, kad Džeimsas bandė sužeisti save ir kitus keletą kartų. Be to, pasak jų, 12-metis girdėjo balsus, kurie jam liepdavo žudyti kitus žmones. 

Pagal pateiktus dokumentus, kaltinamieji sakė, kad dėdė padarė medinę lazdą iš medžio ir vėliau ją naudojo, siekiant nubausti berniuką. 

REKLAMA

Pažymima, kad nužudytas vaikas ir jo dėdė mušdavosi dažnai, tačiau sausio 27 d. įsiplieskęs konfliktas buvo kur kas blogesnis.

Su savo sūnėnu susipykęs berniukas teigė, kad tą kartą, kai išvydo 12-metį, stovintį su peiliu priešais senelį, jis pradėjo jį trankyti itin stipriai.

Džeimso dėdė taip pat patvirtino, kad 24-36 valandas prieš 12-mečio mirtį, jis berniuko galvą spardė daugybę kartų.

Bylos dokumentuose taip pat nurodoma, kad Džeimso dėdė buvo gerokai tvirtesnio stoto.

Battsų šeima taip pat pridūrė, kad kraupią vasario 2-osios dieną 12-metis Džeimsas gulėjo ant grindų ir aimanavo iš skausmo, o ryte berniuką rado jau nebegyvą. Medikai pagelbėti berniukui nebuvo iškviesti. 

Atlikta autopsija atskleidė, kad jauno berniuko kūnas buvo nusėtas kraujosrūvomis, o pagrindinė mirties priežastis – patirta galvos trauma.

Pažymima, kad 14-metis buvo apkaltintas įvykdęs žmogžudystę.

Vaiko seneliai pasirodė Gallatinos apygardos teisingumo teisme pagal kaltinimus dėl žudynių. Įtariama, kad jie įvykdė nusikaltimą sunkinančiu užpuolimu, kuris prisidėjo prie berniuko mirties. 


Rašyti komentarą...
A
A
2020-02-22 09:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Urodai
Atsakyti
-1

N
Na chrien
2020-02-22 15:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsigimėlių šeimynėlė...
Atsakyti
-1

D
Dija
2020-02-23 01:25:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru. Gaila berniuko.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų