Rašyti komentarą...
Kijeve viska organizavo?
the-day-x.ru/wp-content/uploads/2014/05/1399512085_snayper.jpeg
Kas kariauja Trečiąjį pasaulinį karą?

Saujelė durnių, įskaitant visus Lietuvos valstybės vadovus.

Kas vyksta realiai? Amerikiečių kariai ir karinė technika ramiai keliauja per Rusijos teritoriją į Afganistaną ir atgal. Rusų raketos gabena amerikiečių karinius palydovus į orbitą aplink Žemę. Toliau vyksta užplanuotas nurašytų Rusijos branduolinių ginklų naikinimas su amerikiečių pagalba. Rusija ir JAV toliau bendradarbiauja, naikinant Sirijos cheminius ginklus. JAV ir Rusijos astronautai kartu dirba Tarptautinėje kosminėje stotyje, kurią aprūpina Rusijos kosminiai laivai. Tęsiamos branduolinių ginklų inspekcijos pagal sutartis, kurias JAV ir Rusija iki šiol pasirašė.

Sankcijos? Kokios sankcijos? Rusija yra pernelyg didelė. Rimtos sankcijos pakenktų ne tik Europos, bet ir JAV dar nepilnai atsigavusioms nuo krizės ekonomikoms. Kas to nori? Dalia Grybauskaitė? O kas yra ta Dalia Grybauskaitė?

Aišku, santykiai tarp Rytų ir Vakarų ilgam atšalo. Bet karo dar nėra. Mes sukėlėme betvarkę rusų apgyventose teritorijose, ne jie pas mus. Nelaikas rauti plaukus, plaukai iškris patys, mums toliau ramiai senstant.

Daugiau apie tai, guglinant: mokslas-studijos-ekonomika.
Jei būtų surengta apklausa, kas Rusijoje labiausiai primena Adolfo.Hitlerio retoriką bei kas naudoja Jozefo Gebelso demagogiją, tai lyderiai būtų labai aiškūs. Tik visiškas demagogas gali išdrįsti kalbėti tokioje situacijoje apie tarptautinės teisės normas bei jų laikymąsi. Kažin ar kas galėtų pateikti pavyzdį, kada Rusijos imperija tomis normoms ar tarptautinėmis sutartimis vadovavosi. Matome tik sulaužytų normų didelę krūvą, kurios smarvė sparčiai plinta visoje Europoje ir už jos ribų.

Rytų Ukrainoje Rusija nuolat bando aštrinti situaciją ir tai - akivaizdu. Dmitrijaus Tymčiuko išsakoma nuomonė, kad Ukrainos kariams draudžiama naudoti mirtinus šūvius, atmeta Kremliaus įtikinėjimus dėl paskutinių dienų provokacijų autorystės. Pamąstykime... Atvykti su keliais automobiliais ar motociklais ir atidengti ugnį - nėra Ukrainos valdžios politika, tad ir operacijos buvo labai panašios į "Maskvos ranką". Visi galėjo stebėti, kaip santūriai gynėsi Ukrainos kariai Kryme ir kaip saikingai elgtasi tramdant separatistus Rytų Ukrainoje. Valdžia įvairiais būdais stengėsi laimėti laiko tam, kad susitelkti ir pritraukti Pasaulio šalių moralinę paramą. Tokia ji jau yra, o ekonominė parama jau žadama. Karinės ginkluotės papildymo Ukraina taip pat gali tikėtis. Tolimesnių sankcijų Kremliaus režimui taip pat.

Nekelia abejonių, kad vien tik Vakarų šalims nutraukus ekonominius santykius su Rusija, šiai grėstų ekonominė ir tuo pačiu socialinė katastrofa. Nukentėtų visi rinkos dalyviai, tačiau kai Rusijos biudžetas tempiamas daugiausiai energetinių resursų vežimu, tai jo sustabdymas reikštų visišką krachą. Visi tie Rusijos premjero pasiguodimai, kad bus rasta naujų pirkėjų užsienyje ar vidaus rinkoje yra tik naivus savęs apgaudinėjimas. Tikėtina netgi tai, kad Rusijos nusilpimo laukia jos draugė Kinija. Gal ji ir sutiktų pirkti papildomai iš Rusijos šį bei tą, tačiau tam reiktų laiko pasiruošimams. Be to, tada jau Kinija diktuotų savo sąlygas. Gal net pagal seną žemėlapį.

D.Medvedevo drąsi poza greičiausiai tik noras įsiteikti "imperijos carui". Apskritai slogu stebėti Rytų imperijos agresyvias konvulsijas. Vietoj to, kad žengtų ekonomikoje į priekį ir gerintų gyvenimą šalyje, seka viena po kitos agresijos prieš kaimynes. Milijardai dolerių kaip į balą… Pietryčių Ukrainos miestuose prie Lenino paminklo susiburia pulkas mitinguotojų – separatistų. Tai labai įspūdinga XXI-ame amžiuje tuo, kad tie mitinguotojai vis dar lenkiasi asmeniui, atsakingam už Rusijos sugriovimą ir nubloškimą keliais dešimtmečiais atgal.

Prie tokio vaizdo visai dera ir Kremliaus ruporo Dmitrijaus Kiseliovo nuomonė: „Pagal veiklos mastą politikas V.Putinas, palyginti su jo XX a. pirmtakais, gali būti statomas į vieną gretą tik su Josifu Stalinu“. Su tuo , kuris sukėlė Ukrainoje, buvusiame Rusijos grūdų aruode, badą – “holodomorą”. Milijonai iš bado mirusių aukų – rūstus priminimas to , ką gali padaryti bolševikinis diktatorius, jei jis nebūna laiku sustabdomas.

bl....pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp,nh pyyyyyyyyyyyyp,pyyyyyyyyyyyyyp,pyyyyyyyyyp.jau antras menesis laukiam kolpravyi sektor puls ,reseja apginklavo iki dantu,kiek pinigu jau mums sumokejo,pyyyyyyyyyyyp,pyyyyyyyyyyyp,pyyyyyyyyyyyyp.nhpyyyyyyyyyyyyyyyyyp.ko nepuolat benderovcy,pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp,bijot.......pyyyyyyyyyyyyyyyp
Man patinka lietuviu komentarai,tiesiai kas superka lietuvos obligacijas?kai suzinosite tada zinote kas uzsako muzika ir kas soka palei ja:DDDDD
DĖL BANKO SNORAS ŽLUGDYMO GRYBAUSKAITĘ - LANDSBERGIO MARIONĖTĘ Į KALĖJIMĄ!
putkinas - paskutinis šūdžius
putkinas - paskutinis šūdžius
ligotas impotentas
Pateikiu informaciją iš Ukrainos žiniasklaidos. Kas sunkiai supranta rusų kalbą siūlau išsiversti (google vertėjas) programoje.

COPY: "В Мариуполе во время штурма воинской части убиты трое нападавших
17 апреля в 07:55

Ночью около 400 вооруженных людей атаковали часть Национальной гвардии. По словам Авакова, МВД провело операцию по локализации банды нападавших.

Во время нападения на воинскую часть Национальной гвардии в Мариуполе, при отражении атаки среди служащих МВД потерь нет, среди нападавших - 3 человека убито, 13 раненых, 63 задержанных. Об этом на своей странице в Facebook написал министр внутренних дел Арсен Аваков.

"Изъято оружие. Средства связи и телефоны российских операторов. Идет установление личностей задержанных нападавших",- написал он.

"Ночью, в ответ на атаку на воинскую часть Национальной гвардии в Мариуполе подразделения МВД провели операцию по локализации банды нападавших, насчитывающих около 400 человек. После того, как воинскую часть нападавшие забросали зажигательными фугасами и коктейлями Молотова и открыли огонь по постовым - нацгвардеейцы открыли предупредительный огонь. Затем, после предупреждения, в соответствии с уставом - при повторившейся атаке - огонь на поражение", - написал Аваков.

По его информации, по тревоге были подняты все подразделения милиции МВД Мариуполя. "Совместными усилиями вооружившейся милиции и Нацгвардии - после короткого боя, нападавшая банда была рассеяна, в основном локализована и разоружена. Учитывая столь агрессивное нападение на воинскую часть, группировка МВД, по нашему решению подкреплена спецназом Омега. Переброшены вертолеты", - отметил он.

В настоящий момент СБУ вместе с милицией документируют факты. Операция продолжается. Спецподразделение МВД продолжает преследование одной из вооруженных групп. На улицах работают патрули милиции. Среди служащих МВД потерь нет. У нападавших изъято оружие. Идет установление личностей задержанных нападавших."

P.s. Skubus tyrimas ir jo rezultatai apie "demonstrantus", manau, gali atsirasti šiandien Ženevoje, keturšalio pasitarimo metu.
Buciojit nato ir es subines toliau, po 4 metu neyuresit kuom vaikis maitnt, wo tada ir pradesit mastyt laisvai
nuo kada dovanos atiduodamos ir po vestuviu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų