Kodėl naikintuvai F-22 neskraido Libijoje?

Publikuota 2011.07.13 08:48

Vladas 2011-07-13 21:43:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kažkodėl nuotraukoje pavaizduotas rusiškas naikintuvas MiG-29   ATSAKYTI
Trr 2011-07-13 13:05:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Is visos sitos tendencigos informacijos straipsnyje, is kurios dauguma yra gandai, spejimai ir atviras melas, verta informacija tik viena- F22 yra naikintuvas, skirtas ygyti pranasuma ore. Naikintuvas is esmes nepritaikytas zemes taikiniu bombardavimui, bet puikiai atlieka rusisku ir kitu prieso naikintuvu naikinima- tai kokio velnio ji siusti i Libija kur libieciu naikintuvu ore nebera seniausiai ? Kad pagazdinti juos ?
P.S. kas ta geopolitika ? rusu koks ruporas, ar kaip ?    ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų