Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
putin kuilo!
Kiniją atsikąs gerą rusijos gabalą ir su šypsena prarys :)) Ir gerai
Rusai yra nutautėję lietuviai, net Rusijos prezidento pavardė lietuviška, todėl viskas bus gerai.
Dar paims Xi už kiaušų Putiną
Dar paims Xi už kiaušų Putiną
Tikrai paims. Kol kas tik Sibirą išsinuomojo, užsiima ten žemės ūkiu, kerta ir išveža į Kiniją Sibiro miškus, naftos ir dujų pigiai prisipirko. Bet čia tik pradžia. Kai tik Putinui ims trūkti tankų ir patrankų, kai Kinija užšachuos Šiaurės Korėjos ginkluotės tiekimus Putinui - gaus Vovočka ultimatumą: arba atiduodi mums mūsų žemes, juk pats sakei, kad istorinės žemės priklauso tiems, kieno jos buvo anksčiau, arba atvažiuoju pas tave į svečius su savo tankais ir patrankais. Ta diena tikrai išauš. Tik tokie ambicingi garbėtroškos putinai tai per dažnai apmiršta.
@Dar paims Xi už kiaušų Putiną Kinijos ekonomika tokiais tempais rieda į katastrofą, kad diktatoriai tik karu sprendžia dėmesio atitraukimą. Lysti į Taivaną baisu, susikibsi su jankiais, prisijungs ir kiti, bus ne iki ekonomikos. O Rusija visiems nafig nereikalinga, visi tik rankom suplos. Ir Dievulis nedovanotų tokią progą praleist, tuo labiau, kad ruskynas apsigiti gali tik jiežuviu.
Rusų filosofas A.Šmieliov:
Rusų filosofas A.Šmieliov:
Rusai nekenčia laisvės, dievina vergovę, myli vergo grandines ant savo kojų ir rankų, myli savo kraujasiurbius despotus. Nejaučia jokio grožio, purvini tiek fiziškai tiek morališkai, šimtmečiais gyvenantys tamsoje - mrakobiesii. Tačiau pasiruošę pavergti ir atimti laisvę iš visų ir visada, visą pasaulį paversti dykyne.
Tai ne liaudis, o istorinis žmonijos prakeiksmas.
Sibir zagnievaiet, a on novie ziemli okupirovat hochiet, shtoby I tam prognilo.
Putin zlobnij karlik.
Siemion Ivanovich Solomin
Moskva, Rossia.
regionuose jau dabar ten kinieciai seimininkauja,o vietiniai ruskeliai ant ju dirba.kinietis puikiai zino,kad yra ruseliams reikalingas,todel diktuos savo salygas ir gres ruski kaip turi buti.
Antrojo pasaulinio karo šalys nugalėtojos sutarė, kad Rusija 50 metų administruos Karaliaučių - laikas seniai pasibaigęs.
Nėra tokios šalies rusija yra dirbtinis darinys federacija. NATO šalys ir Kinija pasidalina tą teritoriją. Iki Uralo NATO šalys toliau Kinija.
Putinas Kinijai 50-čiai metų "išnuomavo" Sibiro ir Tolimųjų Rytų teritorijas, kurių plotas kiek daugiau, nei dvi! Jungtinės Karalystės kartu su Airija. Ir tose teritorijose veikia TIK Kinijos jurisdikcija. Eiliniai ruskeliai ten valkataujančių šunelių lygyje, o Putinas paskutiniam susitikime su Xi Jinpingu pasiūlė Kinijai dar tris milijonus! kvadratinių kilometrų teritoriją "žemės ūkio reikmėm". Tikras Z Reich'o fiuhreris, dosnumas iš peties, tik kiniečiai ir patys pasiims, nes ruskelis nuo kiniečių gintis gali tik buteliukais nuo "Bojarkos". Ir Carlson'ui kliedi apie "istoriją" vialyčiją ir kitus briedus. Šyzikas o šyzikas, tik pavojingas, ne mažiau patiems ruskeliams.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų