Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
> durnelems paziureti nuoroda
> durnelems paziureti nuoroda
Rusų pederaste, nekišk rankų prie klaviatūros. Savo rusiškus fašinrinius kliedesius susikišk sau į rūrą.

Кремлядь ты долбаная.
http://skovpen.org/wp-content/uploads/20
http://skovpen.org/wp-content/uploads/20
ziurekit nuoroda...taip bus visiem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Visiškai pritariu Eglei.
Čia ne į temą. Kažkaip gerai būtų kad Lenkai su JAV dėl skydo priešraketinio nesusitartų tada gal Lietuvai nuskiltų. Po tokios atviros Gruzijos okupacijos ir pasaulio visuomenės atsargaus lemenimo kad, girdi, negerai rusija elgiasi, pradedi suprasti, kad turėti savo šalyje kokią nors JAV bazę yra neginčijama nauda ir apsauga tokia mažai ir nereikšmingai šaliai kaip Lietuva.
Rusų tautybės komentatorius suprantu ir užjaučiu, sunku tylėti ir neatsikirsti kai visi viskuo juos kaltina, bet visus priekaištus rusams reiktų suprasti kaip priekaištus rusijos valdžiai. Jau daug amžių (nuo caro, lenino, stalino, iki putino) despotai naudojasi savo tauta visokiems nusikaltiškams ekspermentams nuo kurių kenčia ir rusai, ir aplinkinės tautos.
Tegu Putinas nečirškia. Visi labai gerai supranta kas yra agresorius šiame konflikte.
Pažiūrėkim į situaciją iš esmės. Šalia turime didžiulę fašistinę valstybę, valdomą kagėbistų ir generolų. Pasaulis žiūri į mažos tautos naikinimą ir BIJO pasakyti stipresnį žodelį, nekalbant apie veiksmus. Rusijos nebijo tik Kinija, bet tai vieno lizdo paukščiai. Žodžiu situacija ta, kad šiuo metu, šiandien, šią valandą sprendžiamas demokratinio (koks netikęs jis bebūtų) pasaulio likimas. Rusija elementariai BANDO iki kiek jai bus leista savivaliauti. Bando žingsnis po žingsnio. Jei bus leista (o manau, kad bus, nes vakarai visiškai supuvę savo gerovėje), tai ir MŪSŲ, T.Y. LIETUVOS kaip valstybės likimas nuspręstas. Tautos irgi. Nes dar vienos okupacijos tauta nebepakels, išnyks kaip dūmas, išsibarsčiusi pasaulio platybėse.
galime gyventi dar blogiau, bet ne dėl to, kad Rusija kainas pakels, o kad neturim ką pasaulinei rinkai parduoti, nedaug gaminam, aptekę lupikautojais; turtą visą kaip varnom sūrį nunešė; sakė, kam Lietuvai didelis laivynas- ir neturim.
Kuo greičiau kaimyno tikrą veidą pamatysim, tuo geriau. Pudruotų kaukių čia nereikia.
pidorai gali tik uz gruzinus but
pidorai gali tik uz gruzinus but
davaj davaj sirkit uz gruzinus..po to ateis paspaus ranka, duos i burna visom lietuvos mergom..o jus lietuvos bachurai po to i lupas abfavliuotos dar buciuosit...buciuokit uzpakali amerikai, padlaiziaukit-gal pora doleriu uz tai atsegs ubagaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! L-O-CH-A-I labancy
hahahahaha bliamba skaitai komentarus ir zvengiu "tai duokit atsaka ruskiams vakarai!!!!" hahahahahahaha autai labancy...juokinga klausyt...kas tau ten duos??? prisimink istorija pidare-kiek buvo norinciu nukariaut Rusija ir kas is to gavos???? lopai...jus lietuviai ( ne visi, bet patys patys "KALANTOS" :DDDDD ) daugiausiai dabar tarsi sakalai galit loti pusdurniai ir vafliai..."o mes i siaure dumsim...vajetau vajetau " hahahahaha juokingi lopiniai, net is juoko asara bega...ziurekit nesprokit nuo pykcio...buvot pavyduoliu, vagiu ir lojanciu bobu tauta-tai ja ir liksit///dziumnrai-net gaila jumis :DDDDDDDDDDDDDDDDDD hahhahahahahahahaahahahahahahaaha
Rusian go home! Laisve Gruzijai!

Rasom meilus i ruskiu ambasada!

[email protected]

Skaitomiausios naujienos




Į viršų