Rašyti komentarą...
o kad amerika siuncia taikdarius i ukraina cia viskas gerai ? patys provokuoja rusija tokiais veiksmais o tikisi geru santykiu , kas ta ukraina yra ? europos sajunga ? nato nare ? ko ten amerikosas lenda ? tipo mes jus gelbesim ? nuo ko idomu , tik nuo ju paciu cia reikia gelbetis ,jau visa pasuli ciut ne uzkareve , tipo demokratiskai jie valdzia ima su tankais ir automatais , gerieciai mat , o rusas toks blogas tik bomas meto i pentagono puse , asilu kompanija tiek dalis nuzombintu lietuviu tiek amerikosu visa tauta
Mane juokas ima nuo tokių straipsnių. Kažkoks čiučiundra dūmoje sublevyzgavojo kažką, o Lietuvos reakcija į tai yra tokie straipsniai. Klausyt dabar kiekvienos išsakytos nesąmonės ir iškart skelbt, jog tuoj artėja galas Donbasui ar Lietuvai, nes taip pasakė LDPR partijos narys. Tada galiu pasiūlyti paklausyti ką sako LDPR įkūrėjas Žirinovskis - visus plaukus iš galvos išsirausit ir lysit po žeme tada?
@Reaguokit adekvačiai Pasaulis nekreipė dėmesio dėl Putino nostalgijų dėl sovietinės rusijos sugriuvimo, o dabar realiai matome kokį šūdą užvirė rusija Ukrainoje atplėšdama, okupuodama Krymą, ir sukėlusį karą rytų Ukrainos teritorijoje su atostogaujančiais rusijos kareivių pagalba.
Kvaila būtų nekreipti dėmesio į rusijos kaip agresijos pasisakymus.
Ot rusijos fantazuotojai nusišneka, siūlo ginti žmones nuo pačių savęs. Panašiai kaip baltijos šalių tautas gynė komunistai prieš ir po antrojo pasaulinio karo.
Fantazuojantys juokdariai...
@Už teisybe Tu daunas esi!
@Už teisybe Siunciam kiniecius, taip lengviau susisneketi bus! O gins nuo banderu, asilo galva!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų