Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Rusijos. Ziurekit kad Lietuvoj mokesciai neaugtu . Ir pragyvenimo lygis didetu. Pensijos maziausios ES.
@ko cia taip kepates del
Fake news. Pensijos per vidurį. Vot rosijoje mažiausios Europoje po Moldovos
@ko cia taip kepates del
o infliacija didžiausia
@ko cia taip kepates del
0.33 pensijos ir darbo uzmokescio santykis Lietuvoj .ES paskutine vieta.
rusijoje propagandistai uždirba daugiau pinigų nei 10 metų sunkiai studijavęs gydytojas
@kgb putlerinė žiurkė
Tak točna tovarišč
Taigi griebk sibirą, kol pusglušiai užsiėmę rytų Ukrainoje ir negali laimėti. Sibiras neapsaugotas ir turtingas. Turėsi 51 valstiją. Per čiukotką į Aliaską tiltą pastatysi ir bus cool
grasinsiu branduoliniais kol neatgausiu savo villa italiana
Kokie kiaulės. Jokių turtų nei vienam nei kitam.
Tūks tokį pažino ir pavadino. Vienas teistas ir jei ne prezidento postas jau sėdėtų kalėjime. Kitam byla užvesta tarptautiniame baudžiamajame teisme ir yra paieškomas. Abu tarsis dėl Ukrainos dalybų:))))
Trump gal dalinsis Aliaską su Putinu? Abu sutars, kad "carinės Rusijos sandoris su Amerika buvo neteisingas" ir pirmyn. Daugiau jokių kitų žemių parceliuot Trump įgaliojimų netusi.
Lietuva dar nuo Pakso laiku uzgrobta sionistu Rokfeleriu USAID ir jos atstovo sionisto Sorošo . Tai jie nuvertė Paksa , uzdare respublika . Ir jie dar loja ant rusu patys būdami musu priesai .
@[]
ar tiesiog mėgsti sekti pasakas?
Ukrams-šikna!
Pasaulio DIDŽIAVYRIAI!
Karas Ukrainoje. Žiniasklaida: Trumpo administracija svarsto galimybę pripažinti Krymą Rusijai