Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Rusas kai dės atgal balistine tai apsišiksit bledynos
Taip durniams ir reikia, dar tegul pasicackina su ukrofašistais.
matosi buvo labai geras
Gaus tuoj i kaulus tie ukrai ir atiduos trampui skola ir sedes apsisike
@brrrrrr
grauzzzi gal ?
@brrrrrr
O kaip tu ivanai jautiesi šūdų bačkoje?
Tikra "dvižucha"! Ruskiai, gavot ko norėjot, tik verkti nereikia voldemortas voldemortovičius putinas liepė džiaugtis:)!
Neleiskit putinui autis batukų su kulniukais,pastoviai nuvirsta nuo laiptų kremliuje,paskui visai pasiunta ir taip nelabai kas su juo
@Dainius
...malenkij chujok- v pizde karaliok...
Kaip ne diena taip maskoliams Kalėdos. Su kuo juos ir sveikinu. Daugiau fejerverkų mieli ukrainiečiai jiems nupirkite.
valioooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Trumpas nurodė pratęsti sankcijas Rusijai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas nurodė pratęsti nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta dar 2014 m. po Rusijos agresijos prieš Ukrainą, bei su ja susijusias sankcijas Rusijai, rašo „Ukrainska Pravda“.
JAV prezidentas Donaldas Trumpas nurodė pratęsti nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta dar 2014 m. po Rusijos agresijos prieš Ukrainą, bei su ja susijusias sankcijas Rusijai, rašo „Ukrainska Pravda“.
Skiriu 100 eurų premiją kunigui, kuris pirmas per mišias vyną (velnią) negers, bet išlies lauk, kad per 24 val. būtų sustabdytas karas ir atkurta Taika.
@BLAIVININKAS
200 duosi negersiu!
Marija, Marija, panaikink vergiją, išgelbėk žmoniją nuo priešo baisaus, kuris, pasivadinęs visokiais švyturiais, kalnapiliais, stumbrais, balzamais, širdies lašais, "nealkoholiniu" ir "vaikišku" alumi, apsireiškė Rusijos sukeltu karu ne tik Ukrainoje... Amen.
Karas Ukrainoje. Zelenskis paliko Baltuosius rūmus anksčiau laiko, parašai nepadėti, o spaudos konferencija atšaukta