Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pagrindinis projekto "Ukraina" investuotojas JAV nutraukia dalyvavimą projekte ir bus pasirašoma JAV - Ukrainos sutartis dėl investicijų grąžinimo (Ukrainos teritorijų perdavimo JAV), t.y. reparacijų sutartis.
Na va- miltanosis užstatys Ukraina!
Žydas ir Afrikoj žydas.
Žydas ir Afrikoj žydas.
@Perestukinas
Na va pedofilas putinas siūlosi su savo resursais kad tik Ukraina iki maskvos neatžygiuotų gavusi geros ginkluotės iš JAV
aktualijos ir nuomonės...
y o u t u • b e / 8 1 p m d l 6 Q c - E
(kitaip įkelti neleidžia)
y o u t u • b e / 8 1 p m d l 6 Q c - E
(kitaip įkelti neleidžia)
Kažin iš kurios pusės šiandien Trampui galvoje saulė patekėjo? Ar pasakys Zelenskiui, jog jis yra didvyris, ar teroristas?
Muilo atsivežė, ar sausai....
@Amen
Atsivežė šampano. Laistys sutartį ir gaus naujų ginklų
@Žinote
Kokio, sovietskoje?
@Žinote
Gaus į rudają be vazelino, ne daugiau
@Manau
Jums maskoliams tik vyriškas analinis galvoje.
Tuoj papasakos ka darys zelenskiui,o Putinui jis pasakys klausyk bambuk baik kara ilgai nepratrauksi uzsilenksit ekonomiskai ir visaip o tada jus ne nato ne ES okupuos o ateis pas jus Kinija ir suvalgys gyvus o tada nezinia ar bus antras lendlizas kaip sovietams nes jau gali but velu trampas sakys mastyk valodia masty tik greiciau su kuo nori buti.As tau padesiu bet tu mastyk.
@Isitikines Trampas sutvarkys viska
Logiška išeitis iš karo
@Isitikines Trampas sutvarkys viska
O Putinas pasakys- pabučiok tu man į šikna!
Ja sūka. Priznajūs
bunker king!
Gud bay paskutiniai triusikai
@Va ir viskas
goodbye raša goodbye...Ukraina jau nebus su raša niekada
@Ukraina galės kariauti toliau
Nes kolkas Amerika sako Hello Russia. Nepastebėjai?
šiandien bjauriausio baltarusijos propagandisto Azarionoko tėvas padvėsė
@jebalo
kad solovjovas palyginti su juo kaip motina teresa
Karas Ukrainoje. Zelenskis paliko Baltuosius rūmus anksčiau laiko, parašai nepadėti, o spaudos konferencija atšaukta