Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kol neiszudys visos ukrainieciu tautos,tol karas nesibaigs.Jug zydas,tas zmogus
LKL
Tvarkarastis
Zelenskis įkišo savo nosį ten kur nereikėjo kišti. Bent man jis dabar tikrai panašus į klouną. Ukrainos žmones ir kariai Zalužną laikė didvyriu. Vakarų kariniai specialistai jį laikė vienu geriausių karo vadu pasaulyje. Rusai ir tie jį gerbė ir bijojo. Didžiausia "šventė" dabar tai Rusijoje dėl šio įvykio. Čia nereikia būti ekspertu, kad suprasti koks dabar džiaugsmas kremliuje
To syrskio mama su broliu gyvena Rusijoje, tarp kitko. Pati gailisi, kad Judą pagimdė....
Zelenskio dovana putinui. Sunku suprasti. Koks čia perkrovimas jeigu atiduoda generolui syrskiui sausumos kariuomenės vadui, kuris tiesiogiai vadovavo ir nepralaužė rusų. Greičiausiai nepasidalino pinigėliais.
@Dovana Greičiausiai dėl pinigų - kontrpuolimas išėjo joks,jei nepasakius tragedija. Pinigai sukišti didžiuliai,o parodyt nėra ką, jau ir dabar jankiai jų neduoda. Dabar, tipo, naujas vada
@Dovana SENAI viskas susitarta tarp rusu ir jankiu ....
Šlovę ukrainai
@As Herojam salo!
@Praps Lenino dovaną.. Herojam magila.zelei denga ,doleryyyyyy.
@As Kokia slava ,kokia ukraina ?Jos senai nera ,Zydas Zelenskis senai ja pardave ,paverge jankiams JAV stambios korporacijos supirko pusvelciui derlingas ukrainos zemes , Ukraina praskolinta simtmeciui minimum .
Ukrainieciai bega nuo mobilizacijos ,kiti papirkineja ,kad neitu kariaut .
Kaip sako ukrainieciai tai ne mobilizacija ,bet ukrainieciu utelizacija .Zelenskis gi sake ,kad kovos iki PASKUTINIO ukrainiecio ,,,ko gero LAISVINA zemes zydu naujakuriams ?
Sitas karas turi būti ne iki paskutinio ukrainiecio o iki paskutinio valdziagyvio. Nes visi iki vieno vakdzuagyviai tarnauja satanistams
@" Cia karas zydu-masonu -jankiu pries rusus ,Europa ir visa pasauli .kol kas laimi masonai ,bet tikiuosi nelaimes .
Per plandemija Ir Rusijoje ir Ukrainoje šitaip ,,rūpinosi,, žmonėmis šitaip saugojo o dabar zudo milijonais. Ar jus dar tikite bent vienu valdziagyviu pasaulyje ir Lietuvoje ar bent viena partija pasaulyje ir Lietuvoje ?
Cercilis pasake ,, jeigu valdininku vaikai neina kariauti tai ne karas tai biznis ,,
Su Zelenskiui ir Syrskiu piešakyje ukrainiečių armija perlauš karo eigą ir sutriuškins Kremliaus orkų likučius. Slava herojam!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų