Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
USA niekaip negali atsigauti kaip taip Indija jos pasiunte n/x
Kol Amerika ant maskvos meninės atominės bombos tol putinas nesės prie derybų stalo.
@666 - gal baikite svaigti - kol JAV nepadarys vieno daliko -- dabar pasakykite kyr tik JAV ten amžinos problemos va ir dabar sakote kol jav nepdarys vino dalyko - o ką be JAV pasaulis negali gyventi - o ką be JAV pasaulis ar ES neturės ginklų - ir t.t. reiškia čia ir ukrainoje ira pridirbusi kruvą problemų ir dabar kvapas sklinda plačiai tai tegul naikonas JAV savo problemas ukrainoje ir visas europinis pasaulis nurims - Tik JAV tik JAV , tik JAV - tegul ta JAV dingsta iš šito žiemyno juk europiečiai nėra jau tokie beraščiai kad nesusikalbėtu su kitu žiemynu ir su kitomis valstybėmis --baikite liaupsinti TĄ JAV ir problėmos išnyks
Rusija yra nepriklausoma, suveneri, pacia didziausia ir pacia stipriausia atomine derzava pasaulije ir visokie Trampai ir ukroreichas yra absoliuciai dop/zd/. Pries ka jus balsa keliat, tvarto mandavoskes?
@Tvarto mandavoskes ...ir kiti salavjovo kliedesiai
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
@Tvarto mandavoskes Ruskas troli, nesipūsk lyg varlė prieš debesį. Prie Putino nepagaminot NEI VIENOS atominės bombos, o visų, pagamintų dar SSSR laikais branduolinio užtaiso regeneraciją darėt popieriuje. Tam skirti milijardai $ atsidūrė generolų vilose, penthauzuose, meilužėms pamalonint. Nepagaminot nei vienos strateginės raketos, nes be xaxolų, ruso rankos tik šiknai valyt. Jūsų "super-puper-hiper" naujausias hipergarsines raketas numušdinėja devinto dešimtmečio pabaigos Patriot. Ukrainiečiai per 2,5 metų sudegino visas tankų, šarvuočių, pabūklų atsargas, paliktas iš SSSR. Tad esate pasipūtusių pusdurnių šalis ir jūs nafig kam reikalingi, nes auklėti rusą, išvesti į žmones, yra pats durniausias reikalas. Ir Bušo šlaunelių daugiau nebus, ėsit vienas kitą.
@Rusų pakirkšnutei (mandavoškei) Tai tsip, atominiu bombu jau senai negamyna, tik hipergarsines raketos: Avangard, Sarmat, Kinzal, Cirkon, Burevestnik, o taip pat torpedos tipo Poseidon, tik ups ir p/zd@ tvartui. Nevaidink sikancio katino, ubaga kiaura bereta, sarmata ir tiek
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
@Tvarto mandavoskes Ruska mandavoške, primenu: jokios hipergarsinės raketos "Avangard" nėra, tai multiko kūrinys ruso "vialyčijai" skatinti, Sarmat iš 6 bandymų tik pirma nuskrido KAŽKUR, visos kito sprogo paleidimo metu ar šachtoje. Kinzal ir Cirkon jokios hipergarsinės raketos, Cirkon taiklumas nuo 400 metrų. Burevestnik, t.y. branduoliniu varikliu varoma raketa nulėkė "net" 30 metrų ir sprogo. Likę 4 bandymai sprogo neskridę. Poseidon raketa irgi tik multiko kūrinys, tad nevaidink čia šikančio katino gudruti. Esate aprietų žvėrių orda, kurią prireiks utilizuot vienu ar kitu būdu. Tai, greičiausiai, padarys kitaicai.
@Rusų pakirkšnutei (mandavoškei) Oresnika tau ant galvos, galesi miltikus ziurieti ant kranto zydros upes
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
Rusų pakirkšnutei (mandavoškei)
@Kiaura tuporyla bereta Ruskeli, neturit jūs jokio Orešniko. Nuo sovietmečio surinkot likučius ir bandėt surinkti "raketas". Pirma savo 6 užtaisus nešė į Dniepro miestą. Nei vienas užtaisas nepasiekė žemės paviršiaus nes sudegė ore. Kiti Orešniko bandymai baigėsi sprogimais starto aikštelėje. Tad ruskeli, ir vėl vaizduoji šikantį katiną ir bandai pasirodyt esantis "vialyčija", apsišikus.
@Rusų pakirkšnutei (mandavoškei) ukrainiečiai sugebėjo visus Leopardus,Abramsus,Petriotus ir t.t. sudeginti,durniaus šmote.
Pagarba Ukrainos lyderiui Zelenskiui. Pagarba mūsų prezidentui Gitanui Nausėdai. Pagarba patriarchui Vytautui Landsbergiui. ŠLOVĖ UKRAINAI
SLAVA UKRAINI
HEROJAM SLAVA!!!!
@Slava Ukraini Niekam tavo fasistiniai lozungai neidomus
@Slava Ukraini Jokios slavos neliko, tik pazoras, o gerojai is Aziv yra tuk nedamusti fasisteluai
@Slava Ukraini Parapija atėmė bmw?Dar pakliedėk,nemokės tel sąskaitų,o galiausiai ir telefoną atims.
95 kvartalas darbą tęsia
95 kvartalas darbą tęsia
O ,dabar jau JAV keliami reikalavimai.Zelenskio nurodymai Putinui nesuveikė.
Gerb. Zelenski tau stiprybes kovoje pries gerb. Vata Putina....nes tada LT runkeliu eile gali buti...LOL
Rezimas yra lietuvoje, o Rusijoje - teiseta V. Putino prezidentine valdzia
Auuuu auuuu europieciai tuscia vieta po II pasaulinio karo pralaimeto jankiams su vata...kur jankis ten ubagyste...LOL
@Camel Kur verbliade, ten dэbilai
Laisva Lietuva tada kai valdzioje sedi komunistai , kgbistai , ju vaikai ir aiskina kaip reikia mylėti Lietuva ir kaip ja ginti
Zaxarovas


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų