Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Defakto ir taip NATO įsitraukusi į karą.
Tik tai kas gins pagal ta 5 str.?? JAV tai dabar kariaus už rusija.
@Turi buti suteikta.
Per sunkius tu klausimus avių bandai užduodi
@Nx
kad save laikai avim
Maskolių bažnyčia, kuri kviečia žudyti yra sataniste, o taip vadinamos maskolių "pipo kirilo avelės" yra tikri ožiai-satanistai. voldemortas voldemortovičius putinas maudėsi gyvulių kraujuje - tai tikras satanistinis ritualas. Net Liuciferis jau užkūrė amžiną pragaro ugnį maskolijoje. Komentaruose daug vatnykų kurie gina satanistus. Amžinas jiems prakeiksmas iki 13 kartos!
@Tiesa yra tokia
"Girto ir durniaus prakeiksmas negalioja" - lietuvių liaudies išmintis.
@:)
O tu palauk:)
lansberginiai slaptai nuo visuomenės landstvartelyje kačerginėje ''gamina" atominę bombą rusijai sunaikinti....Visą buvusį radioaktyvų Ignalinos atliekyną ten suvilkę,jie pašiurpins rusiją ir visą pasaulį ;-DDDDDDDDDDD
@liežuviniai viražai
Eik blaivytis ir nebegerk, kremliašūdi, jau balti arkliai tau, kliedesius kažkokius komentuoji
@.
-išduota ypatinga landsberginių slaptos veiklos paslaptis....Staiga išaugo
grėsmė tvarteliui....
grėsmė tvarteliui....
su tuo bezdėjimu į vandenį. Trečius metus pilsto iš tuščio į kiaurą
Ale kaip skriepnai komentuoja ruzkių driskiai. Nesikuklinkite, teskite....O mes primatų paklausysim, pasijuoksim...
O Ukraina yra NATO
@Tai
-;-DDDDDDDDDDDDDDD
lgbt ir zopa
@EVropa
žopa tavo chuilostanui ir putleriui
Koks NATO ? Subirėjes kaip seni fantalonai . Iliuzijos baigėsi teks gryžti į realybę
@...
Jūsų driskių chuilostanas tuoj subyrės
@...
Man patinka kad ruzkių driskiai nuo sofos apie NATO diskutuoja. Nu paberk dar savo filosofinių perliukų. Tada išgerk kaip pridera ruzkiai ir tęsk.
@Lekiu popcornų
Avinų bandai visur rusai vaidenasi . Apgailėtini jūs .....
Nuo Meloni žodžių Kremliaus mafijozus apėmė pasiutimas. Ukrainos kariuomenė ginkluojasi ir bus apginkluota šiuolaikiniais europiniais ginklais, o ukrainiečiai Europai gamins vidutinio nuotolio (1200 +km) raketas. Kad bus padėta ukrainiečiams pasigaminti branduolinį ginklą ir padidinti branduolinių valstybių skaičių Europoje, tai Rusijos ir JAV "nuopelnas" išdavystėje Budapeštumo memorandumu.Po penkerių metų Europoje bus ne mažiau 4-5 branduolinį ginklą turinčios valstybės. Tegul tai bus ne strateginis branduolinis ginklas, bet 4 Rusijos gyventojų konglomeracijosms sunaikinti to bus su kaupu. Su sąlyga, jei Putinas bandys savo "atominę bimbą' išbandyti ant europiečių, nes Ukraina, tai jau Europa.
Karas Ukrainoje. Trumpas: „Situacija gali peraugti į Trečiąjį pasaulinį karą“