Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ruošia Velykoms?
Putin groja garmožka , Trump šoka ir perdžia.
Oranžinis klounas
@Mk Naudingas idijotas. Putleriui tarnauja .
@Aha Tu irgi naudingas, savo "įžvalgiais" komentarais apšvieti tokių pat "įžvalgių" avinų bukas galveles
Ką jūs sakote? Kad JAV prezidentas su Putinu būtų išvien?
Tokias žiniasklaidas reikia uždaryti už prezidento institucijos duskreditaciją
Milijona rusu jau nukale Ukrainieciai taip Zelenski pareiske jau dabar rusai nusilpe reikia visuotine mobilizacija Ukrainoje ir visus isvykusius sugaudyt , koki milijona surinkt ir kontrapolimas ir bus rezultatas o dabar Ukrainoje apie puse milijono kariauja , nacikai , Banderos ir jie mazuma ir ta rusai supranta o jei butu dauguma ir rusai kitaip ziuretu .
@Vytas Nacikai ,Banderos savo namuose gyvena. O ruzzkis ka Ukrainoje veikia ? Ka jis vten pamete? Ko lindo i svetimus namus ? Pagalvoti sugebi ?
@Kur ziuri Jeigu suvoktum ryšį tarp priežasčių ir pasekmių, jau nekalbant, kad ir pasekmes dar aiškiai nesupranti, tada tokių klausimų pas tave nebūtų.
Putinas kietas bičas o Zelia nupiepes!!!
@Malka Pultelis nudvės apsimetęs.
Zelia - narkata!
@Perestukinas Idi na....ui čmo balotnaja
@Perestukinas Perestukinas - lochas
@Perestukinas Padaužyk galvą į sieną, sako padeda.Tiesa tik jeigu yra nors kiek smegenų.
Politiniai dvyniai/lūzeriai nuolat vienas kitą užstoja. Abiejų moralė šokinėje nuo šūdų statinės iki myžalų balos. Vertas vienas kito.
.Donny stengiasi diskredituoti JAV politika,visais budais..
Kaip to oranžinio š niekas nenušovė, kito paaiškinimo nematau.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų