Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nu nieko sau sistema pas skeltanagius ZOOPARK... DDD, tikrai atitinka pavadinimas DDD
deneg na radar sistem jiest? jiest 22 milijon!
deneg na bolnicy, dietskie sady, školy, zarplaty, pensii, posoby jiest? deneg niet no dieržyties
Super, Bravo!
Be šansų pasveikt tai šaliai..pavqdinimu kaip naciai rossija..naikint visais būdais..ekonomiškai karinėmis priemonemis..ir greit reikia
@Dainius Ten daug įbaugintų žmonių. Jie nekalti. Išgyvenimo klausimas. Vat jums lieptų pasirinkt, gyvenat su ura valio ar mirštat visa šeima? Db ten baisiau negu prie Stalino. Ne durni jie, tik užėsti diktatūros. Nelabai skiriasi nuo mūsų. Vienas kvailys nevaldmas už karą, kitas tautą šunauja vadina. Yra kaip yra. Man ta tauta ne priešai. Tiesiog į politikos gniaužtus patekę žmonės. O ciuciuko balsas dawmgun neina. Šaukit mane vietoj, bet skaitauBulgakovą rusiškai. Jeseniną. Achmatovą. Ir įrodykit man kad aš kolaborantas ar dar kas. Gėtę skaitau, Šilerį vokiškai, ta kalba, kurios jau negalima būtų pažinti, nes vokiečiai pradėjo karus. Nebesvaikim.
@Nereikia paskaityk ir lietuviškai,padės rašybai,nes rašyba klaiki.
@Nereikia o kas dėl rusų, tai čia pagal bibliją. kol jie nepripažins patys sau, kad tai jų klaidos ir atsakomybė, kad atėjo į tokią situaciją, tai nei atgailaus, nei pasitaisys.
@Nereikia tai gal gali pasakyti,kodėl Lietuvoje gyventys rusai džiaugėsi,kad sausio 13 d. tankai traiško mūsų žmones - kalbėjo, kad mažai, reikėjo daugiau - čia tuo metu mano bendradarbiai
gera žinia, širdis džiaugiasi,kai okupantei,žvėriui,žudikei ,griovėjai kas nors bloga atsitinka.
@smagu Nustebtum,bet ir tavim kažkas "džiaugiasi":)
banderoms bus kaput.
@Na dabar tai čia tau kaput
@jprst dvėsk.
Yes! Slava heroyam! Dar vienas triuškinantis smūgis visiems vatnikams. Dauguma normalių Lietuvos žmonių džiaugiasi šiuo įvykiu.
@BMW vairuotojas ar tu normalus??? Juk propaguoji karą...
@Kažin Kam taip neadekvačiai reaguoti? Žvelk plačiau. Ar TV3 žurnalistai rašantys straipsnius propaguoja karą?
@BMW vairuotojas to,kad tu man nepatinki. Asiliuk.
@Dėl Šunauja.
@BMW vairuotojas užmiršai,asiliuk, pakirkšnutes,kirmėlyną,runkelius. Taigi,dusk jankių subinlaižy, Naujalietuvi...
@BMW vairuotojas Normalus žmogus, tik tas kas laikosi Viešpaties žodžio ir stengiasi vykdyti JO valią. Nes žmogaus šventumas yra jo normali būsena, kuri buvo rojuje iki nuodėmės padarymo ir išvykimo iš rojaus. Tad kas iš mūsų normalus žmogus?
@.Bronius. Galimai tu teisus, bet nejau žurnalistai ir mūsų politikai durnesni už tave? Mokslus baigę ir informacijos daug apdoroja. Ar žinai, ką pasakė Matas Maldeikis?
@BMW vairuotojas maldeikis. Man ne rodiklis.
@Tavo Ar pasiekei tiek kiek pasiekė Matas Maldeikis?
@BMW vairuotojas tu . Man jo pavyzdžiu nerodyk. Atsirado mat...
@BMW vairuotojas Aš nežinau kas teisus, o kas neteisus. Kaip ir nežinau, kas kvailesnis, o kas protingesnis. Bet aš tikrai žinau, kad paprastas žmogus mato tik išorinėmis akimis ir tai kas yra meterialaus bei apčiuopiamo ir iš to jis sprendžia apie tai ką mato bei priima kaip tiesa. Bet jis tuo pat metu, nemato dvasinių dalykų (priežasčių) dėl ko tai įvyko ir kur tai nuves. Kitaip sakant žmogus mato kitą žmogų ir apie tai jau mano, koks jis, bet nemato to žmogaus širdies ir tos širdies ketinimų. O be pilnos informacijos, apie žmogų negalima gauti teisingą atsakymą. Tas pats liečia ir karus, kuriuos mes matome tik griaunančių jėga ir taip vadinama pagal mūsų menka išprusimą "agresorių".
@BMW vairuotojas Kolega, esi pats normaliausias, logiškai mąstantis komentatorius. Džiaugiuosi ir aš kartu su visais, kurie teroristams, žudantiems nekaltus žmones, duoda triuškinantį smūgį į dantis
@ZAZ vairuotojas Mūsų dauguma. Pavyzdžiui, Lietuva pagal inovacijų ekosistemos išsivystymo lygį padarė didelę pažangą ir pakilo iki 92 proc. nuo ES vidurkio – tai rodo Europos Komisijos atlikto ES inovacijų švieslentės tyrimo rezultatai. Šiemet Lietuva pagal inovacijų ekosistemos išsivystymo lygį užima 16 vietą tarp 27 ES valstybių narių. Ir šiaip visose srityse švietimo dėka judame į priekį.
Normalus žmogus žino kad smogė NATO
O turejo pasigailet?
rusija didžiausia pasaulyje
rusija didžiausia pasaulyje
teroristinė organizacija
@rusija didžiausia pasaulyje NATO - nacionalinė Amerikos teroristine organizacija.
@.Bronius Kategoriškai nesutinku. Šiaip, ar tik ne tave vakar mačiau?
@BMW vairuotojas Pas tave į palatą neleidžia nieko. Gal dar ir dievą matei, aplankė ir davė nuorodas ką pranešt? Akmens luitų netąsai su užrašytomis tiesomis, krūmai nedega?
@BMW vairuotojas Atleisk man. Gal ir matei, bet aš tavo BMW galinės sėdynės nepažįstu.
@BMW vairuotojas gydykis. O ne kvailystes komentuok. Šlovė Rusijai.
TODĖL LINKIME SĖKMĖS UKRAINIEČIAMS
TODĖL LINKIME SĖKMĖS UKRAINIEČIAMS
@rusija didžiausia pasaulyje NAIKINANT VISKĄ, KAS YRA ORKŲ ŽEMĖJE
TAIP PAT LINKIME IŠNAIKINTI KUO DAUGIAU ORKŲ
PO 10 000 PER DIENĄ
TAI PER METUS VIS TIEK NEDIDELI SKAIČIAI GAUNASI, BET VIS ŠIS TAS

Skaitomiausios naujienos




Į viršų