Rašyti komentarą...
Visko buvo tik niekas pačiam pirštu nerodė. Statė dvylikauštį. Pirmame aukšte nužudyta nuoga moteris. Ar nužudė girtą vyriškį. Tada sėdo gal dešimt. Družininkai po 10 galvų vaikščiojo. Į kito daugiabučio kiemą nėjom kad į nosį negauti.
O kam suprasti? Bus kitas straipsnis daugmaž panašus, paskui galų gale jau nurodantis datas,juk pinigai mokami už straipsnius, o pas mus visi žurnalistai super! Puikus paruošimas! Tik kur dingo Paulius Skučas?
Kiek tikinciu durniu, kad ua laimes
Pranešė, kad išvijo rusų laivus iš juodosios jūros, kurią patys ir iškasė
nesamones raso ukraina nusiunte ten rezerva taip kad nieks ten nrkrid kaip ir bahmute
dėl įšaldyto turčiuko
Juk liansbibiai sakė, kad rusui jau kapec, neturi amunicijos, neturi kariu, nk neturi. Jau prieš puse metu ukrainiečiai turėjo pergalę švęsti....? Kaip taip?
Tuoj banderovcam pinigų neduos (.
Батька наш Бандера
Батька наш Бандера
Украина маты мы за Украину будэ воюваты!
@Батька наш Бандера Į apkasus. Ko čia komentaruose rašinėji? Eik pavojuvaty
@Батька наш Бандера Periot v akopy, patriot..... sračka ty, točna ne ukraine.....
Atiduokit rusams ta turtą, tegul unitazu nusiperka, nereiks pult kitų šalių ir vogt iš ju
@Tagi ar žinai kad kauno feisas žaliakalnis vis dar į lauko šikinykus vaikšto. Ir ne tik žaliakalnis. Tai paprašyk rusiškų pinigų kaunui. Bo per 30 metų "visi keliai į kauną" vis dar keliai į lauko šikinykų miestą.
@mečka Kalavijau-Wagner-tai ten tavo draugužiai,tie išvaduotojai,pamršę išeiti,jie įpratę arba pro langą pilt,arba lauke tuštintis-tokia kultūra, dar kai kokį apsileidėlį ir mūsiškį pripratino
@Tagi Lašara iš kur tokių nesąmonių pririnkai gal ten vogė hoholai unitazus tavo hohliadijos niekada nebuvo ir nebus. Pamiršk, tieks susitaikyti su tuo, o jai ne.. tai iki paskutinio hoholo

Skaitomiausios naujienos
Į viršų