Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Artėja pasaulio pabaiga
O kur Ukraina pati buvo kur pinigai gynybai ėjo,pasaulio korumpuota šalis,čia kiek duosi tiek trūks pinigų,visas šalis nusmaugs,geriau žydelis imtu ir sėstų prie derybų stalo,pasaulis greitai pavargs nuo elgetavimo.
Nereikia askaluoti,o jai Ukraina ,o jai Ukraina,o kodėl Gazos ruožas ne padėti?
Ta Ukraina nuo Zelenskio iki Rados viską pakeisti reikia,bet kai trūksta pinigų,gal Rada premijų tegul neišsimoka.
Kiek ukrainiečių pabėgo už pinigus iš Ukrainos,o pati Ukraina samdo karius ,ne keista?Mobilizacija yra ten pijokams ir kurie ne turi pinigų kyšiui pabėgti.Tegul paskelbia pabėgusių is Ukrainos sąrašus,vien pas mus kiek tolimųjų reisų vairuotojų yra.Tegu įveda cenza iki kiek galintys kariauti būtų grąžinti atgal į Ukrainą,pamatysite ir visas pasaulis supras,kad ten betvarkė ir buvo ir bus....
Kiek galima nesamones rašyti galu gale! Vis laimi laimi ukrainečiaui ir laimet negali jau tiek ir tanku sunaikino ir kariu nuzude ir vis laimeti negali!!! Juokinga!!!
JAValkatyno utelyte,nesugebi net i pada ikast Putinui?Anksciau JAValkatines uteles buvo kietesnes,o daba net Benderynos utelencam nesugeba padeti.
Rusui nieko svento numes bomba ant pabaltijo ir visiem bus px juk su atomine valstyve kariaut bijo bekiausiai nato musu jau senai galejo ukraina kara pabaigti jei butu uzdare oro erdve
Visus Tiktokerio karius kviečiame atvykti į artimiausią karinį komisariatą! Renkame dalinius moskoliams mušti.
Pentagone vyksta skubus susirinkimas -
Pentagone vyksta skubus susirinkimas -
Svarsto kiek reikės pribaltikos nupešiotų katinų i Avdejevką mesti. Savanoriai visi į karinius komisariatus!
putleris gaidys.
vargsas jankis su visais savo vasalais, ispis...rusai ju ginklus, finansus, sankcijas ir visame kitame
tik ubagai rusai nemėgsta jav
tik ubagai rusai nemėgsta jav
@egis turtingi rusai praktiškai gyvena jav, pvz Dari Step
Ar zinot kad mums visi meluoja , kad tai Sacharos smėlio dulkes Tai ne Sacharos dulkes tai is lėktuvu pilami nuodai. Ir tai ne vien pas mus , tas pats ir Baltarusijoje. Baltarusija - priesas bet nuodai tie patys. Ar dar nesuprantate kad esate kvailinami ir nuodijami ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų