Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kai ir Rusijos žemėj ims sproginėti bombos , tada gal Putinas susipras ką reiškia jo pradėtas grobuoniškas karas.
@Petras Kai Rusijoj ims sproginėti bombos,neliksim ir mes nuošaly,ar šito nori?
@Tėvas Jau seniai sproginėja, ar vis dar esi?
Geras sprendimas , reikia skelbt Ukrainos mobilizacija is Ukrainos evakuot vaikus iki 18 m, ir ju motinas o visi turi kariaut nes Rusija 500 tukst, kariu Ukrainoje sutelkusi ir daug tehnikos ,reikia kautis iki paskutinio Ukrainiecio bus ir Rusu dideli praradimai gal tada visi prades kazka galvot ir taip bus issaugoti Ukrainos vaikai nors ir gales kurt ateiti Ukrainoje .
Nato matis labai nori pakariauti oi kaip nori …tarpkitko zmones, ar jau issikasete bunkerius??? Nes kostiumuoti dedes nori pazaisti kitu givybemis
@Svarcasnegeris Taigi dedems biznis. O del pinigu galima ir tautas nužudyti
f16 pasirodys slapta o ne būtent kažkokią dieną paskelbs, nes siurprizai yra karo dalis
toliau kisa slamsta
atakuot kremliu kuo greiciau o paskui putino sleptuves susprogdint
Skaičiau kad Lenkija galimai ruošia didžiule provokacija pries civilius o apkaltins Rusija ir Baltarusija
@- Kur čia skaitei, solovjov news ar sputnik tv?
Klimatas, kol leis driskiams orą teršti mus gentviliuks nusmaugs miškus naikinamas dėl ekologijos, o simonyte juom pasitiki leis žaisti pasaulio gelbėtoją...... Galėtų skirti Lietuvos dydžio plotą mums Amerikoje, kad vandenynas būtu netoli, ežerų ir kompensacijai kalnai netoli, kraustomes..... Pilna Karaliauciaus blokada, pilna, o po visko kas norėtų grįžtu statyti kaip emiratuose ateities miestų.
ka ten kalbet dar nera samaliotu
ka ten kalbet dar nera samaliotu
tai dar tik pazadai ,dar negavo ,
Tik viena smulkmena naikintuvą tik biržli bus
@..... Negaus jie naikintuvų,amerika parodė,kaip reik išsisukt nuo pažadų.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų