Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visur galima paskaityti apie Kaliningrado mitinga, kaip puikiai dirba ziniasklaida, valio. Taciau kur jus buvot kada tukstantinis mitingas buvo Kaune ? Kas jums liepe tyleti ?
to is kur rado tuos rususir bomzus
to is kur rado tuos rususir bomzus
Na, koks žydų elektoratas? Rimtas Rusas neis jų klausyti. Gana nuo 1917m., kai šalį žydai su gruzinais, nualino.
"Georgy'ous Booso"

Nuostabu. Čia jūs tyčia taip rašote, kad daugiau skaitytojų susidomėtų?

Kodėl tada ne Boris'o Nemtzoff'o?


Visi lieka čia ir kovoja prieš kubilizmą
Visi lieka čia ir kovoja prieš kubilizmą
Visi lieka čia ir kovoja prieš kubilizmą.
Proto invalidas, pasižiūrėk į tautiečių veidelius-vien paranojikai, kaip ir tu. Bankrotai dė fakto....:))apsiverksiu.,
is kur rado tuos rususir bomzus
is kur rado tuos rususir bomzus
Rusai taip baisiai blogai apsirenge,kaip lietuviai pries simta metu.
Sutinku, deja mūsų žmonės per daug nuolankūs: arba išvažiuoja arba žudosi.
Nejaugi kada nors galesiu pradeti gerbti rusu tauta - maniau kad putino nacitinis rezimas visai ja nudebilino.
Labai gerai, kad Nemcovas žydas - Rusijoje kitaip būti ir negali. Dauguma rusų - intelekto nesužaloti (matosi iš milicininikų fizionomijų) - kas gi daugiau ten gali būti intelektualais?
Juokai juokais, bet svetimų žmonių - atvykėlių apgyvendintoje Karaliaučiaus srityje stebime didesnį pilietiškumo laipsnį, negu mūsų Lietuvoje.
Prasti popieriai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų