pigi propaganda
Jei rusai nepuls Ukrainos iš išorės, tai bandys sukelti chaosą iš vidaus, jiems dabar nėra kaip pasiteisinti savo būsimos invazijos, tai visus šunis ir krauna ant užsienio valstybių, tam ir visokie ultimatumai pareikšti, o Baltarusijos neligitiminis įsibaiminęs rusų, šoka pagal jų dūdelę, jau čia buvo aišku nuo tada, kai pradėjo tikrinti mūsų sienų saugumą importiniais ,,pabėgėliais"
Kad ruskiai yra peopogandos čempionai tai visi žino, bet kas blogiausia kad ta avinų banda labai lengvai tuo patiki.
Putinas turi savo plana. Ji atspeti labai sunku. Dabar jis su savo kariuomene gazdina visus. Svarbiausia nepasiduoti . Jis jau dali savo plano igyvendino. Baltarusija po sitos invazijos nekels jokiu abejoniu.. Ar liaudis su tuo susitaikys bus matyti, kaip seksis Baltarusijoje vadovaujant Maskvos statytiniam.
O Lietuvoje kas girdis? Rusai puls rusai puola?vieni nuo kitų mažai skiriasi....
@Birute Na jei nematai skirtumo, tai galėtum akis prasikrapstyti
@Birute Nera ko jaudintis. Tuoj ozys pakratys kanopas ir rusu puolimas baigsis.
Na bus kaip bus tik keiksmų nereikia kas auklejo
Aš jau visa mėnesi skaitau apie "rusai puola" isterija... po keletą kartu. Kaip Lietuviai ruošiami karui? Turėtu būti ir toks straipsnis. Kur jis?
@Klounai Lt didinam karini finansavima is skolintu pinigu ir ivedem privaloma tarnyba tai cia siaubas...
@Klounai tik rusų turistai užėmė krymą, abhaziją, osetiją padniestrę, donbasą, luganską. ne rusai sutelkė kariuomenę aplink ukrainą. o čia nesveikas, albinas ir klounai tik bando lot už rublius. rūpinkitės geriau savo puspročiu PU, kuris ir gyvas dar tik amerikonu vaistais nuo alzheimerio. silpnaprotis prie raudonos knopkės pavojingas.
Oj debilai, patis panikojat nuo ryto iki vakaro! RUSAI PUOLA RUSAI PUOLA! hahaha juokdariai kas tos straipsnius raso.
JIEM VISKAS TAS PATS VEL PRABUDO HA HA HA
O pas mus tryda Rusai puola

Skaitomiausios naujienos
Į viršų