Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl JT nekalba apie nežabotą
Kodėl JT nekalba apie nežabotą
ir beprasmį, viską nsikinantį populiacijos augimą Azijoje, Afrikoje, Lotynų Amerikoj?Žemė guminė???Šūdmaliai, kremliui laiž...tys subinę.
Kainos kyla?! Nekelkit ir nekils!
siaubinga yra , kad JT tik prognozes teišgali skelbti. Tikrai siaubinga dėl tokios "reikšmingos" pasauliui veiklos.
ir taip per daug
vel visi pasines i europa ir mus sues !
niurios prognozes jau prasidejo kai putkes invazija prasidejo...dabr visai jau niuru ,ryt kuras vel brangsta europoj....fuck ryza ir putina ir islam!
@jo Kai 14 maidani usaidas 5 milijard skire jav pinigų perversmui kad ruski sutvarkitu tada ir prasidėjo jo klaune jo
@Z1000 kai rusu invaziniai apsimete kad operacija vykdo ..ir kad pradejo klozetus vogt ,vilkt ir nest....pazoras !!!!!!!!!!!!
@jo Tabalai ir išvalė Krymą ukrai ten rusų jau nezudys visą spauda rašė o tu tik dabar prabudai valimas ir Irane viksta operacija viksta toliau
@jo Matomai ir tavo glozeto išnešė iš po galinės dalies hahaha


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų