Rašyti komentarą...
Visi užmiršo kaip jankiai nešė muilą iš vietnamo,afganistano ir kitų šalių.Jie yra pažadukai ir išdavikai.
Visas pasaulis nepajėgus pažaboti putino.Tik pastoviai rašo dabar puls .Tai kažką darykite , ar visi neįgalūs, kad vieno parazito negali įveikti .
reikėtų kokio hakerio kuris pradangintų šį kasdien depresiją varantį portalą amžiams
Dabar tas pat bus treciasis pasaulinis karas. Viskas
Putinas gi laiko rankose dar tarybini rageli, idomu ar vis dar meta 2 kapeikas uz pokalbi ar jam nemokamai?
Mano galva, tai Putinas (arba žmogus, panašus į Putiną) painiojasi ne mažiau už Baideną. Tai jis sako, kad NATO jam negrasina, tai kad grasina, neva kai kaimyninė Ukraina įstos į NATO, tai bus grėsmė nacionaliniam saugumui, o kai kaimynė Suomija įstojo, tai jis pasakė kad tai nėra grėsmė. Gal geriau sakytų, kad jis negalės grasinti, kai kaimyninė šalis įstos, o ne kad jam grasina. Nes Suomijos ir Ukrainos atvejis yra analogiškas, neva raketų skridimo atstumas yra panašus. O kai reikės, tai ir iš JAV tos raketos atskris. Vienu žodžiu diedukas painiojasi, tokius jau reikia iškrapštyti iš valdžios, nes ne laikas sėdėti nei prie mašinos vairo, nei prie valstybės vairo su tokia galva.
Vaikai, žmonos, meilužės paslėpti, dėl to drąsiau, niekas nesiginčys.
Net toks išsigimėlis kaip Putinas
Net toks išsigimėlis kaip Putinas
supranta kas jam bus, jei pabandys užpulti bent vieną NATO šalį. Jei tik jis pirstelės per garsiai - pats asmeniškai keliaus pas Abraomą labai greitai.
Tokiems išsigimėliams nieko nebūna
Tokiems išsigimėliams nieko nebūna
@Net toks išsigimėlis kaip Putinas Ni
ai tas JAV generolas , kaip pas mus G. Lansbergis
Tai kad toj europoj vieni gaidziai ir nenusimaneliai, europos valdzia tik didina pyderu skaiciu o karuj ruostis jie nemoka!
@gaidynas Manau, kad kalbos apie Vovą šaldytuve ne be pagrindo, nes Putinas niekada nelietė gėjų ir nelaikė jų nei ekstremistais nei teroristais, apskritai Kirkorovai ir Sobčiak laisvai šlaistėsi kokiomis norėjo kalgotkėmis ir tatuiruotėmis. Patruševas, sako yra labai konservatyvus ir iš karto čiupo šitą publiką, ir krikšto dukra Ksiuša ir jos matuška jau panašu, kad neteko užtarytojo, nes yra puolama per pagrindinius federalinius kanalus. Taip kad dublerio istorija gali turėti pagrindą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų