J. Tymošenko vyras kaltina V. Janukovičių teisingumo naikinimu

Įkalintos Ukrainos opozicijos lyderės Julijos Tymošenko vyras apkaltino prezidentą Viktorą Janukovičių teisingumo šalyje sunaikinimu.

J. Tymošenko vyras Oleksandras Tymošenka pasipiktino, nes V. Janukovičius sieja jo žmoną su prieš 16 metų įvykdyta žmogžudyste. O. Tymošenko taip pat pareiškė, kad prezidentas „kaip maniakas ir iškrypėlis“ per vaizdo kameras stebi ligoninėje gulinčią opozicijos lyderę.

J. Tymošenko spalio mėnesį už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi buvo nuteista kalėti septynerius metus. Europos Sąjunga teigia, kad jos byla politiškai motyvuota. V. Janukovyčius atsisakė kištis į J. Tymošenko bylą ir prokurorai opozicijos lyderei pateikė dar daugiau kaltinimų. Ji kaltinama vengimu mokėti mokesčius ir dalyvavimu 1996 metais įvykdyta užsakyta žmogžudyste.

J. Tymošenko vyras, kuris išvyko iš Ukrainos ir gavo prieglobstį Čekijoje, atvirame laiške V. Janukovičiui jį kaltina pasinaudojus teisine sistema, kad įvykdytų asmeninį kerštą.

Ukrainos opozicijos lyderė kaltinimus žmogžudyste neigia ir pateikė apeliaciją dėl pirmojo teismo nuosprendžio ir jai skirtos bausmės. Teismas J. Tymošenko apeliaciją pradės svarstyti birželio 26 dieną. Dieną prieš tai kitas teismas tęs jos bylos dėl vengimo mokėti mokesčius nagrinėjimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų