Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
As maciau laida kaip Izraelis atsieme Palestinoje zemes ( anglu kareiviai irgi padejo). Palestinieciai , kurie nenorejo palikti zemiu, buvo suvaromi i mecetes ir ar mazi, ar jauni, ar moterys buvo gyvi padegami.
Judaizmas, Krikščionybė ir Islamas - semitinės religijos. mažai kuo skiriasi viena nuo kitos. Lietuvaičiai pavėlavo į kryžiaus žygius, todėl dabar komentaruose atsigriebia.
Jei idemiau pazhvelgtum i visas gyvuojanchias pasaulio religijas tai tuomet suvoktum ir ishskirtum visas kaip didzhiausia ir bene ilgiausiai egzistuojanti blogi... Dar idomus momentas, o kodel zhydai per shaba vykde ishpuoli?
Islamas yra teroristine, zmoniu nekencianti religija. Jeigu mazai zinai - nesikisk, kur nieko nesupranti. Madrido Metro sprogdinimai, Niujorko dangoraiziai-dvyniai. sprogdinimai Londone, neseniai Indijos Mumbajuje, Afganistano talibai, Irako islamo fundamentalistai, Irano islamo fundamentalistai (Irano valdzioje esantys religiniai fanatikai apginkluoja, islaiko ir kursto Gazos sektoriaus Hamaz teroristus), zmoniu masiniai zudymai pietu Filipinuose, karts nuo karto pasikartojatys ziaurus ispuoliai Indonezijoje, Kasmyras. Vaikeli, tik menka dalele zudymu musulmonu salyse ir ne tik jose kitatikiu paminejau. Kaip tau liezuvis apsivercia ginti sia pasaulio pabaisa? Matyt, vis dar pati veikia sovietmecio propaganda. Izraelis isikures senose zydu zemese. Musulmonai nori sunaikinti zydu valstybe. Palestina seniai padalinta, bet musulmonams to maza. Sunaikinus Izraeli, lavina musulmonu trauks Europos "kryziuociu"naikinti. Dabar be perstojo saukia, kad pirmoji "islaisvinta nuo netikeliu zeme bus Vansaluzija. Taip musulmonai vadina kazkada keliems simtmeciams ju uzgrobta Ispanija, Portugalija, pietine Prancuzija.
man susidaro toks vaizdas, kad cia yra kazkoks organizuotas komentaru rasymas ginantis (slovinantis) izraeli. Dar prirasant labai lietuviskus vardus: Algirdas, Kestutis ir pan. Netikiu ir tiek. Ar is tikruju reiketu taip aktyviai ginti, jeigu viskas svaru butu??? Ner ko cia girtis - 40 metu trunkanti svetimo krasto okupacija, tukstanciai uzmustu civiliu (niekuo detu vaiku, moteru ir seneliu), 200 uzmustu per pastarasias kelias dienas... Geda ir baisu
to Alx
Pažiūrėčiau kokia tavo reakcija būtų, jei vieną dieną ateitų kas nors ir pasakytų, kad nuo šiol čia bus to kažkieno valstybė ir viską ką turi atims.
Iš kur čia dabar atsirado partizanas? Paskutinis partizanas Lietuvoje buvo nušautas gal 1955 metais.
Yra tik viena nacistinė valstybė - ruSSija. Izraelis vykdo antihumanišką šovinistinę politiką, o "Hamas" yra teroristai, kurie, prisidengę savo tautiečiais, kursto karinius veiksmus.
Pasaulyje yra tik viena nacistinė-sionistinė valstybė - Izraelis.
visiems kurie gina izraeli
visiems kurie gina izraeli
faktai tokie, kad 1) zuvusiu palestinoje ir israelyje santykis bent jau 10/1 (pvz is paskutines atakos: 200 zuvusiu palestinieciu - 1 izraeliete). 2) visai nera skirtumo ar tai hamas ar kokia kitokia palestinieciu grupuote: jos visos izraeliui netiko jau 40 metu. Dabar kuriama ideja, kad sunaikinus hamas visos problemos issispres. Anksciau ta pati sake apie arafata. Faktas: izraelis nesiekia saziningos taikos, nes nenori iseiti is okupuotu teritoriju. Visa kita - tik pretekstas. Tereikia prisiminti palestinieciu teritorijoje statoma siena, kolonialistus ir t.t. Palestinieciai neturi kitos iseities ir tokia politika juos daro vis labiau ekstrimalistais.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų