Rašyti komentarą...
Oi kaip noreciau kad pas mus nušluotu tuos 3veikejus seni,anuka ir mergaite na dar ir kitus ju pakalikus
Nustokite juokauti galėtu tik seima nušluoti arba 3 asmenius panaikinti ,o mes Rusus sutiksime su gelemis
mane blusos puola,ka daryt?
Tik Vokietijos politikai turi proto.Įtampą kursto jankiai ir jų "įrankiai":Ukrainos,Lietuvos,Latvijos,Estijos ir Lenkijos politikai-rusofobai.Rusija ramina ir aiškina,kad nesiruošia pulti,o paminėtų valstybių nacikai,dieną naktį loja,kad puls,puls ir puls.Jiems baisu,kad rusai nepuola ir nepuls....
Greiciau amerikonas rusus uzpuls, o ne atvirksciai....
Ukraina turi 15 veikiančių reaktorių plius 4 cernobilyje. Ir apie kokį puolimą jūs sapaliojate? Kas gali garantuoti , kad prasidėjus puolimui ir žlugus centrinei armijos vadovybei ,eilinis junginio vadas nenuspres surengti Armagedono... Ir susprogdinti reaktorius , kaip 1941 susprogdino Dneprohesa? Kas gali eliminuoti tokia galimybę? Negi Rusija to nesuvokia? Nebus jokio puolimo , niekas nerizikuos užkariauti užteršta teritorija ir gauti užteršta Rusijos teritoriją iki Uralo. Galimas nedidelis pasistumdyma donbase ir nieko daugiau. Jei prasidės plataus masto puolimas , ir kils chaosas , dalinio vadas Mykola turės galimybę surengti Armagedono.
PUTINAS VEL APDERGE LIETUVA
PUTINAS VEL APDERGE LIETUVA
Pirma puls ukrayna o ne lansdberghyna , nors fasistas lansdbergh to puolimo jau laukia 30 metu....
@PUTINAS VEL APDERGE LIETUVA Tai ką, pasamdė troliu pusgalvį, kuris net Google vertėju naudotis nemoka ir vienos klaidos. Perduok savo kuratoriui, kad jūs abu asilai.
@Algis Algi,asilas visada mano,kad ir kiti asilai.Norite,kad visi būtų panašūs į jus?
@PUTINAS VEL APDERGE LIETUVA Dabar puiki proga lansdergiu sunaujai savanoriskai pakariaut Bet kazko nematau kariaujanciu ukrainos puseje, bet loja tai ant viso pasaulio...
atsibodo šita sukelta isterija,niekas nieko nepuolė ir nepuls,čia tik Landsbergius puola jau 30m.
@nu Aha, visas civilizuotas pasaulis mato, kad koncentruojamos puolamosios armijos, tame tarpe ir tankų armija, tik rusai "nieko nepuola", beveik, kaip Gruzijoj, Kryme ir Donbase. Putinas pačiam pasaulio taikdarys? Tai arba esi Putino trolis arba visiškas kvailys.
@Algis Kaip įsivaizduokit ta puolimą?užimti kelis kaimus ar miestelius Donbase gali. Tačiau gresia pernelyg didelį sankcijų kaštai. Užimti Mariupoli?tačiau tada Ukraina galės nutrauktii geriamo vandens tiekimą ir doneckui ir mariupoliuj.plataus masto puolimas? O kas tada garantuos 15 branduolinių reaktorių saugumą? Prasideda chaosas , teritorija nemaža. Ir eilinis junginio vadas gali nuspręsti surengti Armagedona. Isivaizduok ,centrinės vadovybės nėra , kiekvienas kovinis vienetas sprendžia pats. Kaip 1941 besitraukiantys sovietai. Ir kas gali garantuoti , kad niekas neisakys susprogdinti AE? Arba trinkteleti per AE iš sistemos Grad? Manote , kad Maskvoje ir Vašingtone to nesuvokia?
kursto kara lietuviai su amerikonais tie rusai ramus ,ir nieko jie ne puls
@xcds Iulpk tu jiems gal nustos;)
@xcds O ir kaipgi, taigi lietuviai užgrobė dalį Gruzijos, okupavo Krymą ir dalį Donbaso, lietuviai nuodija ir šaudo rusų perbėgėlius po visą pasaulį, su žeme sulygino keliolika Sirijos miestų ir nužudė kelis šimtus tūkstančių žmonių. Kas daugiau, Putinas gi angelėlis, tik ko tai Haagos bijo aršiau, nei velnias kryžiaus. Gal žinai kodėl?
@Algis Ką rūkote ir nuo ko esate psichiatrinėje?
dabar Vokietiją valdo tokie runkeliai, kaip Šrioderis, kuris, pabuvęs valstybės kancleriu, dabar nešioja Putės tapkes. Yra kažkoks susitarimas, panašus į Ribentropo-Molotovo paktą, tik mes dar jo nežinome. Užtektų adekvataus palaikymo Ukrainai ir Putė nedrįstų kišti savo nešvarių letenų, jis dar nepamiršo, kaip teko nešdintis iš Afganistano
Į viršų