Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Labas rytas suraitytas
Putka negali patikėt
Kaip jo režimas suvaržytas
Kad lieka tik patylėt
Tylės putka 3 savaites
Kol negaus iš ATACMS į savo bazes
Jo kariauna cyps kaip kalaitės
Žus fronte baigę vos kelias klases..
Putka negali patikėt
Kaip jo režimas suvaržytas
Kad lieka tik patylėt
Tylės putka 3 savaites
Kol negaus iš ATACMS į savo bazes
Jo kariauna cyps kaip kalaitės
Žus fronte baigę vos kelias klases..
laukiam veiksmo. Nes delsimas yra priežastis, kad karas ateis į tavo namus.
Daužyk mus okupantus, miela Ukraina!!!
Sumečiau čia tokį per porą minučių, kai putka sužinojo apie paramą:
Kas ten verkia, kas ten klykia?
Putka siautėja bunkeryje drėgnam?
Daužo galvą ir dar cypia!!
Kiek aš dar sėdėsiu bunkery šitam???
Kas ten verkia, kas ten klykia?
Putka siautėja bunkeryje drėgnam?
Daužo galvą ir dar cypia!!
Kiek aš dar sėdėsiu bunkery šitam???
Leiskite atspėsiu. Putino nematysime dabar artimiausiomis dienomis viešumoje. Vėl prikąs liežuvį. Tik jo dvarneškos peskov, lavrov ir jo kalaitė zacharova amsės, kad tai Ukrainos neišgelbės. Bet faktas tas, kad jie nesugebėjo pasinaudoti tuo momentu, kai Ukrainainai Amerika nedavė paramos..
@Žinote
Jie nemanė,kad duos paramą,kaip ir čia nuolat kremliaus troliai lojantys.
Putinui liūdna diena
Ukrainą rems Amerika
remsim mes visi visi
kol bus pergalė graži
Ukrainą rems Amerika
remsim mes visi visi
kol bus pergalė graži
@padainuokit,kremliniai,praeis
Aš su vienu batuku,
niekur eiti negaliu.
Dvi rankytės ieško batų.
Dvi akytės juos pamato.
Apsiausiu batukus.
Ir keliausiu pas vaikus.
Aš su vienu batuku,
niekur eiti negaliu.
Dvi rankytės ieško batų.
Dvi akytės juos pamato.
Apsiausiu batukus.
Ir keliausiu pas vaikus.
@Nu
neik pas vaikus,brudka,fui
o kodėl niekas apie taikos derybas nekalba,geriau prasta taika,nei geras karas,o gal čia tik jankių biznis?
@kraujo,kraujo
Taikos derybos su psichopatiniu kremliaus režimu yra neįmanomos. Daugiau jokių minsko susitarimų, nes tai neveikia. Jie vis tiek veržiasi atsikąsti žemių. Šį kartą turi gauti gerai į snukį, kad bijotų lįsti toliau
@Žinote
o kas sulaužė tas Minsko sutartis? nebūtų xokolai sulaužę pakurstant jankiams,nebūtų ir karo.
@jooo
Prigožin patvirtino, kad putka melavo ir jokie ten ukrainiečiai neatakavo tų okupuotų teritorijų. Viską ten režisavo putka, kad turėtų pretekstą pulti. Putinas jį už tai ir nudėjo, nes galavariezas per ilgą liežuvį turėjo ir buvo neprognozuojamas
Maskolijos trolių džiaugsmui. Antro pasaulinio karo metu buvo konfiskuotas visų vokiečių, bent kokiais ryšiais susijusių su III Reichu turtas. Istorijos ratas apsisuka. Atsirado Z Reichas ir gausybė ruskelių milijonierių ir milijardierių, suslapsčiusių savo Putino Rusijoj "užgyventą gerą". Atstovų Rūmų Mike Jonson padarė pradžią. Ei, ruskeliai, dabar suprantas, kad jūsų penthauzai New Jork'e kaip ir nebe jūsų? Ir ne tik Valstijose. O tai jau ne šimtai milijardų, o bent 1,5 trilijono $. Smagiai apiplėšėt Rusiją, ar ne? O toliau?
@A+B
Rusai tikrai už tai padėkos putinui. Galės dabar penthauzus pirkt šanchajui ir uostyt smogą
@A+B
Tu prieštarauji sau. Jei iš dabartinių rusų nacių atims turtą, tai kuom padėjo turto atėmimas iš nacių prieš 80 metų?
@Dharma
O kur dabar matei nacį? Tik Maskvoj! Kai liksit biedni, kaip pelės, ta ne tik svetimų, bet savų bijosit. Kitaicai savų vagių turi, ruskiai jiems nafig reikalingi.
Mes turim žiūrėt pragmatiškai. Tai stabdys rusus eiti į priekį. Vadinasi konfliktas liks įšaldytas ir putino ambicijoms bus kliutis atkurti imperija. Mes dėl to tampame saugesni ir turime galimybę ilgesniame laikotarpyje sukurti saugų barjerą. Įžengėme į naujojo šaltojo karo erą, kuri truks dešimtmečius.
Gyvuok per amžius ,būk laisva
Nuo putlerio Ukraina
Nuo putlerio Ukraina
Istorinis sprendimas: Atstovų rūmai pritarė, kad Ukrainai būtų suteiktas 61 mlrd. pagalbos paketas