Rašyti komentarą...
Pas daktara nueiti - misija neimanoma, tai ko jus norit.. vien per 2017 nuo sirdies lygu mire daugiau, nei per 2020 nuo sito viruso - niekas pandemijos neskelbe.. lydere tapo del to kad daktarai nebegydo zmoniu, covidas ne prie ko..
Kaip galima lyginti statistika su salimi kur 40 milijonu su Lietuvos kur apie 2 mln gyventoju….????Negi LT nebera kas supranta matematika????
@Pradziamokslis Taigi parašyta 100 tūkstančių gyventojų taip ir lygina. Imi gyventolų skaičių padalini iš 100 000 ir mirčių skaičių dalini iš gauto skaičiaus. Penktokas suskaičiuotu, o tu nesugebi.
Hey zmogau , zurnaliste , tu nueik i pacia ligonine pasiziurek kas ten darosi , zmones kone tycia marinami tam kad pakelt statistika , uztenka baugint skaiciais , padaryk realu reportaza o ne uzsakomaji straipsni
Supuvusi žiniasklaida ,apsivemti
visada ir visur pirmi
Jie pamiršo prie mirusių nuo koronos pripliusuoti žuvusius autoavarijose, būtų dar įspūdingesni skaičiai. Kada jie baiks kabinti makaronus?
Daugiau skiepykit.
Prie ko ce rusija,baltarusija,jiems is sono i kisenes pinigeliai nebyra,o pas mus,greitu laiku milioneriu bus daugiau kaip pensininku,o is kur,uzdirbo jie tuos milionus...
Jei piš, ministeriukai ir šaika nesuvaldo situacijos ir ji vis blogėja - Europos demokratinėje šalyje jie atsistatydintų, ar ne?
Kokie medikai,koks jų požiūris į žmogų,tą ir turim. Tokio gydytojų nužmogėjimo nebuvo net tarybiniais laikais. Kas dabar vyksta su medicina,yra baisu.
@Katė Tarybineis laikais buvo tvarka,o dabar,nueini pas seimos daktara ji nenori net pirdilnyko nuo kedes pakelt ka ir kalbet.
.
@Katė Kai mūsų valdžia prabus ir pradės bent šiek tiek didesnius nei sau atlyginimus mokėti medikams, tuomet ir pagerės
Į viršų