Irako raginimas tautiečiams: netapkite prekybos žmonėmis taikiniais

Irako užsienio reikalų ministerijos atstovas Ahmedas al Sahhafas ragina tautiečius netapti prekybos žmonėmis taikiniais, Lietuvai susiduriant su neteisėtų migrantų krize.

„Dar kartą raginame visus irakiečius netapti kontrabandos ir prekybos žmonėmis tinklų taikiniais“, – ketvirtadienį ministerijos išplatintame pranešime teigė jis.

Tą jis pareiškė po to, kai baltarusių pasieniečiai trečiadienį pranešė, jog pasienyje, Benekainių gyvenvietės apylinkėse, mirė Irako pilietis, nors Baltarusijos pareigūnai ir suteikė jam pirmąją pagalbą.

Minsko režimo institucijos nurodo, kad vyras į Baltarusiją pateko iš Lietuvos. Anot jų, tądien Lietuva apgręžė dar keliasdešimt migrantų, patyrusių kūno sužalojimų.

„Ambasada Maskvoje atidžiai seka įvykį, kai Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje mirė Irako pilietis“, – teigė A. al Sahhafas.

Lietuvos pasieniečiai teigia negavę informacijos iš Baltarusijos pareigūnų apie įvykį, o apie tai sužinoję iš žiniasklaidos.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad už tai, kas vyksta Baltarusijoje, yra atsakinga šios šalies valdžia. Ji pridūrė, kad anksčiau Minsko režimas ne kartą yra skleidęs įvairių melagingų istorijų, taip bandant kompromituoti Lietuvos pareigūnus.

Lietuva pastaraisiais mėnesiais susiduria su ženkliai išaugusia neteisėta migracija. Per Baltarusiją į šalį jau bandė patekti daugiau nei 4 tūkst. migrantų, dauguma jų – irakiečiai. Dėl to Lietuvoje paskelbta ekstremali situacija. Tačiau pradėjus naudoti apgręžimo priemones, neteisėtai kirtusiųjų sieną iš Baltarusijos skaičiai gerokai sumažėjo.


Rašyti komentarą...
U
Užjaučiantis migrantus
2021-08-05 10:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau kur problema! Susirenkat 600EUR taip pat, kaip rinkotės juos į čia ir tiesioginis reisas Vilnius - Bagdadas bus atidarytas! O ten jūsų lauks ir skanus maistas, ir elgesys kaip su su sultonais. Žodžiu, galėsit gyventi ir žvengti.
P.S. Tai netaikoma migrantams, kurie džiaugiasi tuo, kad atvyko į saugesnę šalį ir nori prisidėti prie jos gėrovės kūrimo
Atsakyti
-5

G
Gražina
2021-08-05 12:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idealus variantas
Atsakyti
0

G
Gražina
2021-08-05 12:47:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idealus variantas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų