Į pasimatymą išsiruošusiai 17-metei plaktuku sudaužyta galva

Tragiškos patirties sutraumuota paauglė dalinasi prisiminimais apie pasimatymą, kuris baigėsi plaktuko smūgiais jai į galvą.

17-metė Diana Burrows socialiniame tinkle „Snapchat“ bendravo su kitos merginos vaikinu, tačiau jiedu buvo tik draugai. Vieną vakarą Diana sulaukė pasiūlymo su vaikinu susitikti. Tačiau, vos atvykusi į sutartą vietą, gavo kelis smūgius plaktuku į galvą iš pavydžios Dianos draugo merginos.

Užpuolikė Dianą paliko gulėti be sąmonės su galvoje žiojėjančiomis trimis atviromis žaizdomis po plaktuko smūgių. Kai Diana merginos isteriškai klausė, kodėl ją puola, ji sulaukė atsakymo „tu žinai, kodėl“.

„Kai bandžiau atsistoti po smūgio, pajutau, kad man per galvą bėga šiltas vanduo, tačiau tada supratau, kad tai mano kraujas“, – pasakojo nukentėjusioji.

17-metė savo užpuolikę lygina su siaubo filmuose vaizduojamais žudikais maniakais.

Po užpuolimo merginai teko siūti galvą, o naktį ji praleido ligoninėje. Medikai Dianai vėliau pranešė, kad ji tik per plauką išvengė mirties.

Atliekant ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad Dianos bičiulio mergina apsimetė juo ir pakvietė merginą susitikti būtent tam, kad galėtų ją sužaloti. Incidentas įvyko 2017 metų rugsėjį. Diana pasakoja iki šiol negalinti atsigauti po užpuolimo, bijo pasirodyti viešumoje.

 


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2019-05-03 23:21:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai ziaurei pasielgta...
Atsakyti
0

A
Ant tiek px, kad net nejauku
2019-05-02 17:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepatinka, apeik straipsni
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų