Globėjai privertė 8 metų įdukrą šokinėti, kol ši mirė

Porai iš Teksaso valstijos, JAV, pareikšti kaltinimai dėl žmogžudystės sunkinančiomis aplinkybėmis, už kurią baudžiama mirtimi. Jie kaltinami tuo, kad mažą mergaitę 43°C temperatūroje privertė šokinėti tol, kol ji mirė. 

Danielis Schwarzas (44) ir Ashley Schwarz (34) buvo suimti pirmadienį, Teksase esančiame Odesos mieste, praėjus septynioms savaitėms nuo aštuonmetės Jailyn mirties, rašo dailymail.co.uk. 

Rugpjūčio 27 dieną į Schwarzų šeimos namus, kuriuose tuo metu buvo mergaitė, buvo iškviesta policija. Pasak „KWTX“, pora buvo registruota kaip teisėti mergaitės globėjai, tačiau nebuvo jos biologiniai tėvai. Įvykio vietoje pareigūnai Jailyn rado mirusią ir tuomet buvo pradėtas tyrimas. 

Pirmadienį vietos policijos departamentas priėmė sprendimą tragiškos mirties byloje, o Danieliui ir Ashley Schwarzams pareikšti kaltinimai žmogžudyste sunkinančiomis aplinkybėmis, už kurią gresia mirties bausmė. 

Policijos departamento išleisto pranešimo spaudai teigimu, tyrimas parodė, kad Jailyn „už bausmę“ buvo priversta be sustojimo šokinėti.  

„Jai nebuvo leista pusryčiauti ir liepta ilgą laiką be sustojimo šokinėti“, – rašoma pranešime. 

Jailyn mirties dieną lauko temperatūra siekė 43°C. Tyrėjų vertinimu, numanoma temperatūra pažemiui mergaitės mirties metu viršijo 65°C. Skrodimas parodė, kad oficiali Jailyn mirties priežastis buvo dehidratacija. 


Rašyti komentarą...
K
KU KU
2020-10-24 21:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kukuraičiui, vaikų psichiatrui D. Pūrui, psichologui Povilaičiui nė motais kas darosi su vaikais parduotiems globėjams. Velniškas Biznis.
Atsakyti
-6

M
Mila
2020-10-25 20:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abu viešai sušaudyti .....be teismo !!!
Atsakyti
0

J
Jooo
2020-10-25 19:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įvykis buvo Amerikoje, o kvailiai dėl to kaltina Kukuraiti, Pura ir dar kažką. Jiems ir dėl pasaulinės pandemijos ar dėl beprotiško koronviruso plitimo Veryga kaltas. Iš kur dar tokiu dur niu yr ant šio svieto. Tokie ir laidoje "klausimėlis " sublizga savo žiniomis.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų