„Facebook“ pristatys naujovių: atsiras naujas skirtukas

JAV žiniasklaidos bendrovė „News“ sudarė sutartį su socialinio tinklo valdytoja „Facebook“ dėl verslo leidinyje „The Wall Street Journal“ (WSJ) bei kituose leidiniuose, priklausančiuose „Dow Jones“, taip pat „New York Post“ skelbiamų naujienų publikavimą socialinio tinklo naujienų skirtuke, kuris pasirodys 2019 metų rudenį.

Mainais „News“ gaus licencijuotą atlygį už naujienų teikimą naujajam „Facebook“ skirtukui.

Tarp kitų leidinių, sudariusių panašius susitarimus su socialiniu tinklu, yra „The Washington Post“, „The BuzzFeed News“ ir „The Business Insider“, rašo WSJ remdamasis informuotais šaltiniais.

„Džiaugiuosi, kad turėsime galimybę į skirtuką įtraukti apdovanojimų pelniusio „The Wall Street Journal“ ir kitų „News“ leidinių turinį“, – pareiškė „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas.

„Facebook“ pasiūlė įvairaus atlygio sistemą, apimančią mokesčius, siekiančius nuo šimtų tūkstančių dolerių per metus nedideliems leidiniams iki kelių milijonų mokesčius didesniems leidiniams.

„Facebook“ į naująjį skirtuką nori įtraukti naujienų iš maždaug 200 skirtingų leidinių, tačiau siūlosi sumokėti tik ketvirtadaliui bendrovių, kurios pateiks savo naujienas.

Susitarimas su „News“ leis „Facebook“ skelbti „Dow Jones“ agentūrų, įskaitant WSJ, „The Barron's“, „The MarketWatch“, „The Financial News“ ir „The Mansion Global“, antraštes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų