Estijos žurnalistas: Narvoje separatistų taip ir nepavyko surasti

Publikuota 2014.11.12 22:26

Rainys 2014-11-17 10:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rusija palaiko (tiksliau - kursto) Baltijos šalyse ne tik rusų separatizmą. Nuo 1989 m. Maskva "dirba" ir su mūsų lenkais, o pastaruoju metu - net su tautinių daugumų etnografinėmis grupėmis - setais Estijoje, latgaliais Latvijoje ir žemaičiais Lietuvoje.
VSD nieko nedaro, o specialios institucijos, kuri turėtų rūpintis tautybių politika, Lietuvoje nuo 2010 m. neliko.
Ką gi - nedirbame mes patys, tai už mus "dirba" Rusijos ambasada, Rusijos spec. tarnybos ir jų vietinė agentūra.   ATSAKYTI
Nurchaci 2014-11-17 09:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingai Jerofejevas kalba, ypač pabaigoje, ir kiti, kaip atrodo, teisingai viską supranta, bet ar iš tikrųjų viskas taip gerai? Estijoje yra net kelios organizacijos, kurios kursto vietinių rusų separatizmą, kalbama apie Narvos (arba Panarvės) Respubliką. Tas pats Latvijoje, kur Lindermanas agituoja už Zilupės Liaudies Respublikos įkūrimą, o europarlamentarė Ždanoka apskritai kalba, kad į būsimą Rusų autonomiją turėtų įeiti ir Rygą.
Net pas mus Lietuvoje kas vyksta? Rusų mokyklų vyresnių klasių moksleiviai vyksta į karines stovyklas Rusijoje, kur jie yra verbuojami vykti į Donbasą, o Seimo nariai, Rusų sąjungos vadovai brolis ir sesuo Dmitrijevai aiškina, kad dauguma Lietuvos gyventojų pritaria Rusijos agresijai Ukrainoje, o iš kitos pusės - kad Lietuvoje "baisu prisipažinti, kad esi rusas", kad baisu kalbėti gatvėje rusiškai ir pan.
Taip kad Rusija ir jos vietinė agentūra dirba Baltijos šalyse labai net aktyviai, ir reikia atvirai apie tai kalbėti.
Kai pradeda šaudyti - tada kalbėtis jau vėlu.   ATSAKYTI
Dima 2014-11-13 00:14:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
As irgi negirdejau kad ten butu separatistai,
Ukraina gi nebimbina Narvos, reikia ieskoti kitur :)
ten kur bombos skrieja ten ir separatistai o sialia ju civiliai   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų