Dukras išnaudojusio tėvo nužudymo byloje – naujienos: paviešintas sukrečiantis įrašas

Rusiją sukrėtusi Michailo Chačaturiano nužudymo byla toliau kursto aistras. Nužudymu buvo apkaltintos trys jo dukros, kurios teigia, kad tai buvo savigyna.

Tėvą merginos kaltino nuolatiniu smurtu, seksualiniu priekabiavimu ir kitais kraupiais užpuolimais. Tokio gyvenimo neapsikentusios seserys nusprendė savo tėvą nužudyti. Dabar pateikiamos naujausios detalės: iš tėvo telefono buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame tėvas įžeidinėja mergaites, vadina išgamomis, vienai iš jų įspyrė.

Deja, Rusijos visuomenė skaldosi į dvi barikadas šioje istorijoje. Vieni palaiko merginas ir pergyvena dėl jų ateities, o kiti teigia, kad tėvas tik bandė išauklėti jas tinkamai. Taip pat rasta ir daugiau įkalčių, kurie parodė, kad vyras smurtavo.

Neseniai buvo paviešintas ir vienos iš mergaičių susirašinėjimas su tėčiu, kuriame jis gąsdino, kad geriau negrįžtų į namus, grasino seksualiai išnaudoti. Mergaičių advokatai siekia merginų išteisinimo, nes jos metų metus kentė jo smurtą ir seksualinį išnaudojimą.

Paviešintą įrašą stebėkite vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
G
Guste
2019-10-03 18:51:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fu. Urodas. Trenke net video savo dukrai per uzpakali. Teisingai padare, kad apsigyne. Tokie isnaudotojai nieko geriau i nenusipelno. Negaliu net ziureti. Bloga darosi.
Atsakyti
-3

M
Mama
2019-10-04 09:53:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvaile tu neraliuota, ar dėl popieriukų taip elgiasi tėvai su savo vaikais?Pateisina dar mat , kad tavo anūkėms taip nutiktų, proto tu ubage!
Atsakyti
-2

V
Virginija
2019-10-03 21:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokem isgamai taip ir reike
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų