Donaldo Trumpo dukra paaiškino JAV prezidento šukuosenos paslaptį

Neįprastos JAV prezidento Donaldo Trumpo šukuosenos paslaptis – plaukų persodinimo procedūra. Šią daugelį jaudinusią „paslaptį“ atskleidė žurnalistas Michealas Wolffas, kuris, remiantis D. Trumpo dukters Ivankos pasakojimais draugams, surašė šią istoriją knygoje „Baltieji Trumpo rūmai iš vidaus“, rašoma „The New York Times“.

13

Procedūros prieš nuplikimą, kurios ėmėsi D. Trumpas, metu yra pašalinama nuplikusi galvos odos vieta ir ant jos užtempiama „plaukuotoji“ dalis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donaldo Trumpo dukra paaiškino jo šukuosenos paslaptį

„Ji (Ivanka Trump) dažnai draugams pasakojo apie techninę šio klausimo pusę. Po plaukų persodinimo absoliučiai plikas pakaušis yra apsupamas plaukų kuokštais iš priekio ir šonų. Ji nukreipti iš visų pusių taip, kad susieitų centre, todėl ir yra šukuojami atgal ir fiksuojami geliu“, – aiškina M. Wolfas.

Keistosios plaukų spalvos atsiradimo priežastis – spalvojanti priemonė „Jus for Men“. Kuo ilgiau joje laikomi plaukai, tuo tamsesni jie darosi. D. Trumpui neužtenka kantrybės, todėl jis tampa oranžiniu blondinu, perpasakoja žurnalistas tariamai I. Trump pasakojimus savo knygoje.

M. Wolffo knyga prekyboje turėjo pasirodyti tik kitą savaitę, tačiau įsikišus D. Trumpo atstovams, kurie pareikalavo kontroversiškų faktų kupinos platinimo sustabdymo, nuspręsta knygos platinimą pradėti jau sausio 5-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų