Donaldo Trumpo asistentei – svaiginanti karjera

Paslaptingoji Donaldo Trumpo padėjėja visuomenei žinoma tapo 2016-ųjų pabaigoje, kai ji buvo užfiksuota tuometinio kandidato į prezidentus svarbių svečių palydoje. Tokie asmenys, kaip Rickas Perry, Mitchas McConnellas ar „Goldman Sach’s“ vadovas Gary Cohnas – visi jie vienas po kito keliavo į „Trump Tower“, o šalia jų nuolat sukiojosi žavi palydovė, rašoma „Business Insider“.

13

Nors daugelis vietos žiniasklaidos priemonių įvardijo ją kaip „liftininkę“, M. Westerhout netrukus įsitvirtino D. Trumpo administracijoje. Šių metų sausį ji pati pasiskelbė, kad netrukus gali tapti vyresniąja paties prezidento asistente – atsakinga už skambučius ir dienotvarkės organizavimą.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiniasklaidos dėmesį patraukė žavi Donaldo Trumpo asistentė

Mergina 2013-aisiais baigė politikos mokslus Čarlstono koledže Pietų Karolinoje. Dar 2012-aisiais ji dalyvavo respublikono Mitto Romney’aus prezidentinėje kampanijoje. Vėliau atstovavo buvusį Kalifornijos senatorių Johną Kuhną, dirbo kelių kitų konservatorių kampanijose.

Donaldo Trumpo komandoje M. Westerhout atsirado per Reince’ą Priebusą, kuris šiuo metu vadovauja D. Trumpo administracijai, ir kuriam anksčiau yra dirbusi.

Trumpai padirbėjusi „palydinčiu iki lifto asmeniu“, dabar ji yra apmokoma ilgametės D. Trumpo asistentės, Rhonos Graff. Rhona dirba kartu su D. Trumpo nuo 1987-ųjų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų