Samaros srityje (Rusija) sulaikytas universiteto dėstytojas, kuris įtariamas įvykdęs keletą žmogžudysčių.

Laukė draugės

Milicininkai, sulaikę įtariamąjį, 26 metų Samaros valstybinio universiteto Elektrotechnikos fakulteto technikos mokslų magistrą Michailą Tarabardiną, jo portfelyje aptiko kruviną kirvį.

M. Tarabardinas buvo nutvertas netoli nusikaltimo vietos, tramvajaus sustojimo aikštelėje, šalia „Progreso“ konstruktorių biuro. Šioje vietoje jis laukė savo merginos, kol ji baigs aerobikos treniruotę.

Operatyvininkai nustatė, jog paskutinė žmogžudystė įvykdyta parą prieš M. Tarabardino sulaikymą. Tada Železnoj Diviziji gatvėje netoli metro stoties „Jungorodok“ rasta negyva moteris, mirusi nuo 4 smūgių buku daiktu (ekspertai mano, jog greičiausiai tai buvo kirvio pentis).

Manoma, jog tai ne vienintelė M. Tarabardino žmogžudystė. Teigiama, jog nuo maniako rankos nukentėjo ir daugiau žmonių. Jau kurį laiką Samaroje sklandė gandas, esą miesto pakraštyje vis aptinkama žmonių lavonų. Tyrėjų duomenimis, pastaruoju metu užregistruotos dar 3 panašios žmogžudystės. Nusikaltėlis aukas užmušdavo, bet nei jų daiktų, nei brangenybių neliesdavo.

„M. Tarabardino namuose buvo atlikta krata ir rasta įkalčių, kurie gali padėti įrodyti jo kaltę“, – paaiškino Samaros srities nusikaltimų tyrimo valdybos viršininko padėjėja Jelena Škajeva. Apklausti pastarojo nusikaltimo liudininkai atpažino M. Tarabardiną.

REKLAMA

Atsiliepimai – prieštaringi

M. Tarabardinas universitete buvo gerai žinomas – kolegos jį gerbė, studentai jį mėgo ir iki šiol negali patikėti, jog jų mylimam dėstytojui klijuojama maniako etiketė.

„Aš sukrėstas, – prisipažino vienas buvęs Michailo studentas. – Jis buvo mano gamybinės praktikos vadovas. Padėdavo mokytis visiems, kurie tik netingėdavo. Atrodė komunikabilus, inteligentiškas žmogus.“

Buvę studentai savo dėstytoją mini tik geru žodžiu, prisimena jį visą laiką vilkintį tvarkingais rūbais. „Niekada nematėme jo išsiblaškiusio ar pagirioto“, – prisiminė buvęs studentas.

Savo ruožtu kaimynams M. Tarabardinas visai neatrodė malonus. „Užsisklendęs jis buvo, mažai su kuo bendravo, – sakė vienas kaimynas. – Dažnai matydavau Michailą išeinantį iš namų susigūžusį. Išeidavo anksti rytą, šeštą valandą, o grįždavo labai vėlai. Ir nuolat iš jų buto sklido kapojimo kirviu garsai.“

Mėgo darbuotis kirviu

Įtariamojo motina įsitikinusi, jog jos sūnus nekaltas. „Jis turi alibi. Tą vakarą, kai buvo nužudyta toji moteris, jis buvo pas savo merginą. Mobiliajame telefone liko žinutės, kai jis tarėsi su ja susitikti“, – tvirtino moteris.

Kol kas neaišku, kur M. Tarabardinas buvo, kai buvo įvykdytos kitos žmogžudystės. Pagrindinis įkaltis – portfelyje surastas kruvinas kirvis, kurį dėstytojas vis tampydavosi.


Rašyti komentarą...
p
papartyna
2010-12-10 00:50:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
beveik Raskolnikovas..
Atsakyti
0

s
saas
2011-03-30 14:22:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
mazai dar irodymu, kad kirvis buvo kruvinas? paprastai serijiniai manijakai buna net labai protingi, neissiskiriantys is aplinkinių. Jiems patinka zinoti, kad ju niekas neitaria, todel susikuria dvilypi gyvenima.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų