Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
DOICLAND JUBER ALLESAI KLAUSYTU KAZKOKIOSTAI USRAYNOS PO NAD USE.
Putinas - bailys. Kai Prigožinas paskelbė einąs į Maskvą, Putinas dingo iš jos.
Zelenskis - tikras prezidentas. Kai Putinas pradėjo agresiją Ukrainoje, o Vakarai jam siūlė bėgti į užsienį, Zelenskis ištarė istorinę frazę: "Man nereikia taksi - duokite man ginklų".
AfD kalba kaip Putinas.
Kas cia per balvonas pirstelejo, kad Gerb. Zelenskis ne prezidentas? Putinas? Putino nuomone visiems zemiau plintuso. Niekas net nereguoja i ta kukciojanti liliputa kuris priklausomas nuo Xi Jimpingo ir kuris buciuoja jam pilvuka, kad tik gautu kazkoki palaikyma. Tas liliputas ir visas kremlius po padu Xi Jimpingui. Ar Xi Jinpingas pasake, kad Zelenskis ne prezidentas? Nepasake. Ar dave komanda kremliui loti, kad Zelenskis ne prezidentas? Nedave. Va kai Xi pareiks, kad Zelenskis ne prezidentas, tuomet pasaulis isgirs ir sureaguos ir tuomet kremliaus sunys gales pradeti loti. O dabar tylos, vatnykai, kol Xi Jimingas nedave jusu liliputui komandos loti!
Putia-pedofilas tai ne prezidentas, nes jis konstituciją (maskoviškai "pisulka") perrašė ant kelmelio, o Didvyris Zelenskis legalus Ukrainos Prezidentas pagal neperrašytą Ukrainos Konstituciją
kas čia toks pašlemėkas kažkoks narkomanas niekas jau nebenori klausyt tu sapaliojimu ir išgalvotu istoriju
@ateina laikas Tai pisk nach*ui is cia vatnyke. Niekas taves nevercia cia kazko klausytis
Naciai ir komunistai vieningi, kaip ir 1939-aisiais. Nors atrodo tos ideologijos žlugo, bet vis tiek randa puspročių.
Jis tiesiog nebe prezidentas,kam gaišti laiką.
@K Lok vatnyke kiek tik pajegi, bet Zelenskis visur kur tik nuvyksta, visvien sutinkamas kaip prezidentas. O kad kremliui ir tau vatnyke jis nera prezidentas, mums absoliuciai pochui
@Qwerty Dėja,bet jau ne visur... ir kiekviena diena bus vis blogiau ar mums tai patinka ar ne.
@Petras Dar kart pasikartosiu Piotrai - mums pochui ar jum vatnykams patinka ar ne. Bet jei jums kazkur del kazko tik blogiau, tai sitai girdeti tiesiog palaima musu ausims
@K tu tiesiog asilas
@K Da da. Va Maskva tai cykra sostinė, ir Hamas delegacija atvažiuoja, ir Talibanas pastoviai važinėja, dabar sako jau bus dideli draugai, kaip ir su Šiaurės Korėja bei Zimbabve. Net analogov ;)))
jis ne prezidentas. Jo darbo sutartis jau pasibaigė ir niekas jo neperrinko. Jis dabar savo nacių huntos lyderis kuris jau visus užpypino juodai.
@Joks Kremliaus nuomone mums pochui
@Joks Ne kremliui ir ne vatnykui spresti kada Zelenskio mandatas baigsis
@Bukagalvi Niūho mandatas baigiasi kai baigiasi kadencija. Kadencija baigėsi gegužės 20d. Naujų rinkimų niuhas nelaimėjo - finito.
@Joks Debiliuk tu debiliuk... Ar Zelenskis dirba pagal darbo sutarti? Nuo kada jis samdomas darbuotojas? Paskaicius tokius komentarus, klausimas kyla, kokie bukagalviai komentuoja? Ne tokiem kaip tu suprasti ar Zelenskis prezidentas ar ne. Grisk geriau i virtuve grindu plauti
Jis dirba pagal Konstituciją
Jis dirba pagal Konstituciją
@Virtuves sefas O konstitucijoje juodu ant balto - karo padėties atveju pratęsiami rados, bet ne prezidento įgaliojimai, ir tokiu atveju aukščiausiu šalies vadovu tampa rados pirmininkas.
Matyt tam yra priežastis - paprotaukit.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų