Daugiavaikės šeimos namuose – yrantis kūnelis: dukrytę ištirpdė rūgštyje

Kraupus radinys amerikiečių namuose – rūgšties cisternoje yrantis vaiko kūnelis. Tokį vaizdą išvydo pareigūnai, patikrinę jaunos daugiavaikės šeimos namus Teksaso valstijoje. Vaiko mama, beje, pareigūnams turėjo paaiškinimą, kaip kūnelis ten atsirado.

Policija, medikai ir pavojingų medžiagų specialistai apsupo namus Teksaso valstijos Laredo mieste. Vargu ar jie tikėjosi, kad sulaukę kaimynų skambučio apie įtartiną veiklą vienos daugiavaikės šeimos namuose – patikrinę juos ras kanistrą su trejų metų mergaitės kūneliu rūgštyje. Mergaitė buvo vardui Rebecca – jos tėvai 37-erių Monica Dominiquez ir 32-ejų tėvas Gerardo Zavala Loredo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nužudytas vaikas

Manoma, kad jie taip kraupiai – rūgštyje bandė atsikratyti mažylės kūneliu. Skelbiama, kad mergaitės mama – Monica – pareigūnams pareiškė, kad dukrelė nuskendo namų teritorijoje, kai buvo palikta be priežiūros.

Kaip ten buvo iš tiesų – dabar aiškinasi pareigūnai. O jauna pora apkaltinta pavojaus sukėlimu vaikui, mirusio kūnelio niekinimu ir įkalčių naikinimu. Beje, Monica ir Gerardo turi dar keturis vaikus – pastarieji, kol vyksta tyrimas, paimti iš šeimos.


Rašyti komentarą...
V
Vi
2019-03-01 23:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reklamų daugiau nei informacijos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų