Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per Kalėdų atostogas JAV šventinę nuotaiką gadina labai atšiaurios oro sąlygos. JAV gyventojams tenka patirti ne tik gausų sniegą ir stingdantį lietų, bet ir tornadus, stiprias audras, informuoja „ABC News“.

REKLAMA

Nuo Texaso iki Albama'os gauta mažiausiai 15 pranešimų apie tornadus ir ši audra jau dabar įvardijama kaip viena didžiausių kalėdinių audrų.

Vienas didžiausių tornadų siaubė Mobile miestą Alabama'oje, kur apytiksliai 19 tūkst. gyventojų liko be elektros. Kai kuriose miesto dalyse apgadinti pastatai, įskaitant bažnyčias ir mokyklas. Mažiausiai 8 valstijose taip pat paskelbti įspėjimai apie stiprią pūgą.

REKLAMA
REKLAMA

Oklahoma'oje šiuo metu yra apie 7 coliai sniego. „ABC news“ priklausanti kompanija teigia, kad būtent dėl oro sąlygų „Interstate 40“ kelyje įvyko 21 transporto priemonės avarija. Laimei, rimtai sužeistų nebuvo.

Arkansas'e ledas nusvarina medžius ir elektros linijas ir taip palieka apytiksliai 50 tūkst.gyventojų be elektros visoje valstijoje.

Šios audros kol kas nusinešė viena gyvybę Texase. Pasak naujienų agentūros, jaunas vyriškis bandė pajudinti išvirtusį medį, kuris neleido pravažiuoti, kuomet šalia buvęs medis nulūžo ir prispaudė vyriškį. Sužeistasis mirė ligoninėje.

Iki vidurdienio JAV buvo atšaukta 180 skrydžių. Pagrindinės kompanijos, atidėjusios arba atšaukusios skrydžius yra American Airlines ir American Eagle.

Yra manoma, kad audra toliau judės rytus link Georgia'os ir North ir South Carolina'ų.

Daugiausiai aukų pareikalavusia kalėdine audra laikomas 1982 metais gruodžio 24 – 26 dienomis įvykęs tornadų protrūkis, kuomet susidarius 29 tornadams JAV žuvo 3 žmonės, o 32 buvo sužeisti.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų