Bendrovės vadovas priverstas viešai aiškintis dėl savo dukrų elgesio

Pietų Korėjos oro linijų „Korean Air“ valdybos pirmininkas Cho Yang-ho sekmadienį buvo priverstas atsiprašinėti už „nebrandų“ savo dviejų dukterų elgesį.

3

Jis pranešė, kad jos abi nedelsiant atsistatydins iš savo pareigų po atskirų incidentų, į kuriuos įsivėlė.

Jaunesnės kompanijos vadovo dukters Cho Hyun-min, iki šiol ėjusios „Korean Air“ rinkodaros vadovės pareigas, atžvilgiu policija atlieka tyrimą dėl užpuolimo. Teigiama, kad vieno verslo susitikimo metu jį vyrui į veidą šliūkštelėjo vandens.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Korean Air“ vadovui tenka atsiprašinėti dėl „nebrandaus“ dukterų elgesio

Tuo tarpu jos vyresnė sesuo Cho Hyun-ah prieš ketverius metus atsidūrė žiniasklaidos akiratyje po to, kai apimta pykčio išmetė iš lėktuvo skrydžio palydovą, patiekusį jai riešutų ne lėkštutėje, o originalioje pakuotėje.

„Kaip „Korean Air“ valdybos pirmininkas ir tėvas, siaubingai jaučiuosi dėl nebrandaus savo dukterų elgesio, – kompanijos išplatintame pranešime cituojamas jos valdybos pirmininkas. – Viskas yra mano kaltė ir mano netinkamas elgesys. Atsiprašau žmonių.“

Jis taip pat pabrėžė, kad jo dukros nedelsiant atsistatydins iš visų kompanijoje užimamų pareigų.

Seulo policija skelbia praėjusią savaitę pradėjusi oficialų tyrimą dėl Cho Hyun-min veiksmų, remdamasi minėtame susitikime dalyvavusių žmonių liudijimais.

REKLAMA

Po šio incidento 34 metų moteris parašė elektroninį laišką, kuriame atsiprašė visų, su kuriais yra dirbusi, dėl savo elgesio, nors neigė, kad šliukštelėjo kam nors į veidą vandens.

2014 metais Cho Hyun-ah, tuomet ėjusi kompanijos viceprezidentės pareigas, privertė du skrydžio palydovus atsiklaupti ant kelių ir maldauti atleidimo į Seulą iš Niujorko turėjusiame išskristi lėktuve. O vėliau prieš skrydį ji liepė vienam palydovui išlipti.

Po šio incidento moteris buvo nuteista kalėti, tačiau kovą grįžo eiti vadovės pareigų su „Korean Air“ susijusioje viešbučių kompanijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų